Şuan Okunuyor
Allure Nautique

Allure Nautique

Lacoste ilk koleksiyonuyla resmi olarak karşımızda! Koleksiyonu sizin için inceledik ve biraz da detaylara indik.

Koleksiyon Ruhu

Allure Nautique koleksiyonunda ilk olarak 90’ların yatçılık sporundan esinlenmiş ve minimalizm etkisinde bir koleksiyonla karşılaşıyoruz. Kalın ve kontrast çizgilerle bezenmiş, denizci bir koleksiyon.

Renkler

Renk skalasında mavi ve mavinin gölgeleriyle birlikte, denizin dalgalarından yola çıkarak gri ve tonları da yer alıyor. Yumuşak renk geçişleri doğal ürün malzemesiyle birleşiyor ve koleksiyon doğmuş oluyor.

Felipe Olivera Baptista, deniz ve şehir arasında bir koleksiyon yaratmayı hedeflediğini ve kullandığı renklerin balansı temsil ettiğini söylüyor.

Detaylar

Geçiş sezonunu temsil ettiği üzere ince pamuklu ve örme trikolar koleksiyonda önemli bir yer tutuyor. Kendinden emin ve klasik bir stil, Lacoste ’un Allure Nautique koleksiyonunda tasarımla buluşmuş. Özellikle kadın koleksiyonunda bu yıl daha yumuşak materyal kullanılarak daha feminen bir görüntü sunduğunu söyleyebiliriz.

Denim detaylar ve makintosh kesim trençkotlar yine özellikle denizcilik ile bağdaştırılmış. Bu ürünler ise; sürekli olarak değişen hava koşullarına uygun kat kat giyilebilir özellikteler. Yer kaplamayacak kadar ince fakat fonksiyonel. Rahat haftasonu görüntüsü elde edebilir, çağdaş kesimlerle de zamansız ve şık gözükebilirsiniz.

Bu kadar anlattıktan sonra koleksiyonu incelemek isterseniz, shop.Lacoste.com.tr adresine davetlisiniz.

#LacosteKadınYeniSezon

 

#LacosteModaKadın

 

#LacosteAllureNautique

 

Ayrıca Bakınız

#LacosteKadınElbise

 

Yorumları görüntüle (0)

Yorum Yapın

Eposta adresiniz kimseyle paylaşılmayacaktır.