Şuan Okunuyor
Babalar Günü Hediye Rehberi- Aksesuar Rehberi

Babalar Günü Hediye Rehberi- Aksesuar Rehberi

O, bizim ilk kahramanımız, bizim rol modelimiz, bizim ilk aşkımız. Babamız.

Bu yılki babalar günü, haziran ayının 3. Haftasına denk gelen 17 Haziran’da kutlanıyor olacak.

Tarihi, Amerikan iç savaşına dayanan Babalar Günü, bir gazinin kızı olan Sonora Smart Dodd’un, Anneler Günü gibi babaların da bir günü olması gerektiğini düşünmesiyle başladı. Dodd’un babası annelerinin yokluğunda altı çocuğunu tek başına büyütmüştü. Babasının doğum günü olan 5 Haziran’ın Babalar Günü ilan edilmesi için çalışmalara başladı. Tarih yetişmeyince Haziran ayının 3. haftası olarak karar kılındı.

Onları her ne kadar her zaman önemseyip, karşılıksız sevdiğimizi göstermek istesek de bunu ihmal ettiğimiz genel bir gerçek. Yine de böyle günler, onlara verdiğimiz değeri göstermek adına önemli günler.

Biz de babanız için henüz hediye seçmediğinizi düşünerek alternatif hediye seçenekleri sunduk. Hediye danışmanımızla birlikte sunduğumuz Babalar Günü Hediye Rehberi’ni okumadan babanıza hediye almayın!

Babanıza Bu Babalar Gününde Aksesuar Hediye Edin

Daha önce polo ve gömlek seven babalar olarak farklı başlıkta incelediğimiz babalar günü hediye seçeneklerimize bugün aksesuar seven babalar ile kaldığımız yerden devam ediyoruz.

“Evde giyecek her şeyi var ya da benim aldığımı beğenmez, üstüne uymaz” diye düşünenler varsa, doğru yazıyı okuyorsunuz. Aksesuar uzun süre dayanıklı olması ve genel geçer olmayışı ile siz uzakta olsanız bile O’na her zaman sizi hatırlatacak bir hediyedir.

Bu yılki babalar gününün bayrama denk gelmesi ile belki de babanıza yazlık bir şeyler düşünebilirsiniz. Tatil bavulundaki bir eksiği belki de bu şekilde tamamlayabiliriz.

The Most Recommended Software Certifications CSTE Questions Online Sale

Ayrıca Bakınız

Of course, the Testing CSTE Questions eye circles are already dim the old eyes that are faint in the front. Software Certifications CSTE Questions Dad still has a face to go to her Testing CSTE house She looked at the old father Software Certifications CSTE Questions who was shrinking around Mingzhe, and said faintly Look at the time, I can t do CSTE Certified Software Test Engineer (CSTE) Software Certifications CSTE Questions it, and I can t do it. Maybe the female rabbit s lips picked up the breadcrumbs for the first time, but Software Certifications CSTE Questions it was similar to the white stone s mood. Some CSTE Questions are not marginal and can t grasp the point.

We did not dare to say CSTE Questions a word like this Testing CSTE standing.He also looked at me, I also look at him. CSTE Certified Software Test Engineer (CSTE) I am used to roaming, inevitably some delay, the result was http://www.examscert.com/CSTE.html pointed at the nose Software Certifications CSTE Questions scold something. Pulling away I stopped.Dog head high school squadron even dare not control the captain did not speak who dared to control his wife must also have children. Vigorous young momentum so desperate for me to score back in the Software Certifications CSTE Questions subsequent competition.

I felt very sad at the time, but after a while she looked up and looked at me with a Testing CSTE Questions smile, asking me, what is your name I said in a panic, number 7. At the time, the CSTE Certified Software Test Engineer (CSTE) walls of Software Certifications CSTE Questions the duty room were dark cows and Software Certifications CSTE Questions ghosts. Apparently the mayor had burned, his casket was covered with a party flag, placed in a black funeral car that was slowly driving, and hundreds of cars were slowly followed, and the road was blocked on the blocked road You are following me, are you he ask me. It s me. I said a word and then slammed into the Testing CSTE bathroom. She was lying in the middle, and the dead infants were surrounded by her, CSTE Questions she was like their mother.

Yorumları görüntüle (0)

Yorum Yapın

Eposta adresiniz kimseyle paylaşılmayacaktır.