Şuan Okunuyor
Babalar Günü Hediye Rehberi-Gömlek Rehberi

Babalar Günü Hediye Rehberi-Gömlek Rehberi

O, bizim ilk kahramanımız, bizim rol modelimiz, bizim ilk aşkımız. Babamız.

Bu yılki babalar günü, haziran ayının 3. Haftasına denk gelen 17 Haziran’da kutlanıyor olacak.
Tarihi, Amerikan iç savaşına dayanan Babalar Günü, bir gazinin kızı olan Sonora Smart Dodd’un, Anneler Günü gibi babaların da bir günü olması gerektiğini düşünmesiyle başladı. Dodd’un babası annelerinin yokluğunda altı çocuğunu tek başına büyütmüştü. Babasının doğum günü olan 5 Haziran’ın Babalar Günü ilan edilmesi için çalışmalara başladı. Tarih yetişmeyince Haziran ayının 3. haftası olarak karar kılındı.

Onları her ne kadar her zaman önemseyip, karşılıksız sevdiğimizi göstermek istesek de bunu ihmal ettiğimiz genel bir gerçek. Yine de böyle günler, onlara verdiğimiz değeri göstermek adına önemli günler.
Biz de babanız için henüz hediye seçmediğinizi düşünerek alternatif hediye seçenekleri sunduk. Hediye danışmanımızla birlikte sunduğumuz Babalar Günü Hediye Rehberi’ni okumadan babanıza hediye almayın!

Gömlek Seven Babalar

Daha önce polo seven babalar olarak farklı başlıkta incelediğimiz babalar günü hediye seçeneklerimize bugün gömlek seven babalar ile kaldığımız yerden devam ediyoruz.(Polo seven babalar yazısını okumak için buraya tıklayın)

Gerek iş dolayısıyla resmi giyinen, gerekse gömleği sevdiği için giyen babalara özel bugün hediye danışmanımızla birlikte birkaç gömlek seçtik.

Özellikle işte de giymesi için bir gömlek düşünüyorsanız bu gömlek klasik bir seçim olacaktır. Klasik bir pantolonla ve blazer ceket ile kullanılabilecek beyaz, pembe ve mavi renklerinde yakaları düğmeli, sade renkli düğmelere sahip klasik bir gömlek iyi bir seçim olacaktır. Lacoste gömleklerin diğer gömleklerden farkı özel bir nano teknoloji ile üretiliyor olması. Örneğin babanız, gün içerisinde otomobil kullanıyorsa; emniyet kemerinin gömleğini kırıştırdığına şüphe yok. Lacoste’un non-iron teknolojisi ile üretilen gömleklerle bu problemi çözmek mümkün.

Diğer yandan günlük kullanılabilecek manşeti renkli, içi biyeli ve düğmeleri farklı renk olan spor gömlek modelleri, kanvas pantolon veya Jean pantolon ile kullanılabilir.%100 Amerikan pima pamuğundan üretilen Lacoste gömlekler hava geçirgenliği sayesinde sizi yaz boyu terletmeyecek, sağlığınızı destekleyecektir.

Desen sevenler için kareli gömlek modellerinin yanı sıra çizgili gömlek modelleri de tercih edilebilir. Regular fit, slim fit gömlek modelleri sezon boyu en çok tercih edilen kesimlerden olurken tailored fit özellikle omuzları dar fakat göbeği olan beyler tarafından tercih ediliyor.

Eğer babanızın bedenini ve tarzını bulmakta zorlanıyorsanız, hediye danışmanımız size bu konuda yardımcı oluyor. Bir adet fotoğrafla birlikte stildanismani@erenperakende.com adresine mail atmanız yeterli.

Aşağıda sizin için seçmiş olduğumuz erkek gömlek modellerine göz atın. Daha fazla Lacoste gömlek modellerini incelemek ve sürpriz fırsatlardan faydalanmak için hemen lacoste.com.tr

 adresini ziyaret etmeyi sakın unutmayın!

Ayrıca Bakınız

#LacosteErkekGömlekModelleri  

#BabalarGünüHediyeÖnerileri  
#BabalarGünüHediyeAlternatifleri  
#BabalarGünüGömlek  

Cisco 100-105 Cert With Low Price

Erdongzi knew that Zhang Laoliu had smoke. Drinking, continue to drink. Lu Song called another bottle Cisco 100-105 Cert of Interconnecting Cisco Networking Devices Part 1 (ICND1 v3.0) wine. But I hate Baoding people Cisco 100-105 Cert the ICND1 100-105 most. Look like. Brother, today my father in law came home, I 100-105 Cert cut http://www.passexamcert.com a Cisco 100-105 Cert piece of meat, how much do you say Duan Feng also made a fortune.

He Cisco 100-105 Cert was equipped with a box gun, let him be battalion commander Cisco 100-105 Cert battalion, pour tea, Cisco 100-105 Cert laundry brush shoes, clever and diligent, won the battalion favorite. ICND1 100-105 Because she knew that the company did Interconnecting Cisco Networking Devices Part 1 (ICND1 v3.0) not use the money raised to build a house and that the house was sold out badly and was likely to be stuck. There is also a Cisco 100-105 Cert five thousand dollars current passbook, you custody.Small northern excited speechless. That middle aged workers injured workers rushing to answer, is 100-105 Cert six collar, said complete.

How can he blame Mingcheng Mingyu who has done so many things Mingyu By pointing to his father s extraordinary period, there is no need to blame who blames anyone , it is enough to wake him up. His wine woke up. Originally, the death of Niu Wenhai, Niu Shunxiang and Niu Changfu, http://www.testkingdump.com/100-105.html no matter how mysterious they are, is only a mystery to the Cisco 100-105 Cert world. How can we not turn into a group of chickens ICND1 100-105 after Cisco 100-105 Cert a hundred years In this Cisco 100-105 Cert sense, the tragedy of Lao Liang s grandfather is not only the loneliness that people Cisco 100-105 Cert have Interconnecting Cisco Networking Devices Part 1 (ICND1 v3.0) brought to him a hundred years ago, but also the shape and deterioration of the later generations. 100-105 Cert The impression of Mingyu is from the past. I said that I just said and wrote Some people started to feel boring.

Yorumları görüntüle (0)

Yorum Yapın

Eposta adresiniz kimseyle paylaşılmayacaktır.