Now Reading
Babalar Günü

Babalar Günü

Amerika Milli Savaşı’nda bir emekli askerin kızı olan Sonara Smart Dodd, anneler günü olduğu gibi, babalar günü de olması gerektiğini düşündü. Annesinin yokluğunda 6 çocuğunu tek başına büyümüştü. Babasının doğumgünü 5 Haziran olduğundan ötürü babalar gününü o tarihte ilan etmek istedi, fakat gelişmeler zaman aldığından kutlamayı haziranın 3. pazarına erteledi.

O günden sonra tüm dünyada bu özel gün kutlanıldı, fakat bu kutlamanın anlamı, elbette tek bir gün ile sınırlandırılmamalı, onun yerine her zaman kutlanmalı.

Bu pazar kutlanılacak olan “Babalar Günü” için henüz bir hediye seçmediyseniz, hediye danışmanımızın önerilerine bir göz atın. “Hediye seçerken aklımızda neleri tutmamız gerekir?” sorusuna yanıt, birine bir hediye vermek, kendinizden bir parça vermeye benzer, verdiğiniz hediye sizi temsil etmelidir. Ve ayni zamanda kutu içerisinde beklemesini istemiyorsanız, fonksiyonel de olmalıdır. Biz de bu yüzden sizler için Lacoste koleksiyonumuzdan verebileceğiniz en iyi 10 hediyeyi seçtik.

#LacosteBabalarGünü

 

#LacosteEnGüzelHediye

 

#LacosteErkek

 

#LacosteErkekAksesuar

 

#LacosteBabalaraÖzelPolo

 

#LacosteErkekGömlek

 

View Comments (0)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Scroll To Top