Lacoste Polo Modelleri

Lacoste, 1933 yılında Rene Lacoste tarafından kurulan ve adını kurucusunun soyadından alan dünyanın en önemli giyim - aksesuar markalarından bir tanesidir. Kurulduğu ilk günden bu yana dünyada adından söz ettiren modaya yön veren Lacoste markası her sene ürettiği ürünlerle moda dünyasını oldukça etkilemektedir. Merkezi Fransa’da bulunan giyim ve aksesuar markası özellikle yaz aylarında ürettiği polo modelleri ile ön plana çıkmaktadır. Lacoste dendiğinde akla ilk gelen unsurlardan biri olan polo modelleri, Lacoste’un kaliteli ve şık tasarımlarından dolayı neredeyse adıyla eş olarak kabul edilir. Kadın ve erkekler için üretilen şık ürünler ile yaz ve kış modasının öncüsü olan Lacoste’un polo modellerini gelin hep birlikte inceleyelim!

Lacoste Kadın ve Erkek Polo Modelleri

Kadın ve erkekler için özel şekilde tasarlanan polo modelleri hem yaz hem kış kreasyonuna yön verecek kalite ve görsellikle ön plana çıkmaktadır. Kısa ve uzun kollu polo modellerin yanı sıra normal kesim, rahat kesim, slim fit, blok desenli, fermuarlı gibi seçeneklerin sunulduğu kadın kategorisi polo modellerde temel amaç kadınların zarafetini ve güzelliğini ortaya çıkarmaktır. Vücuda mükemmel bir şekilde oturan ve vücudu aynı mükemmellikte gösteren kadın polo modelleri Lacoste markasının dünya çapındaki yaklaşık 1000 mağazasının hepsinde sergilenmekte ve sizlerin beğenisine sunulmaktadır. Şıklığınızı ön plana çıkaracak şık kadın polo modellerini incelemek ve satın almak için herhangi bir Lacoste mağazasını ziyaret edebilirsiniz.

Erkek polo modelleri kategorisi için ise özel bir şekilde tasarlanan polo modelleri erkek vücudunun hatlarına uygun bir şekilde tasarlanmış ve rengârenk seçenekleri ile satışa sunulmuştur. Tıpkı kadın modellerinde olduğu gibi erkek polo modellerini de Lacoste online üzerinden satın alabilirsiniz.

Paris Polo Modelleri

Spor giyimden vazgeçemeyenler için Paris Polo koleksiyonu, şık görünümü ve eşsiz tasarımı ile her yaz olduğu gibi bu yaz da Lacoste’un en beğenilen koleksiyonları arasındandır. Sade renklerden üretilen bu kreasyonda her rengi bulabilmeniz mümkünken düğme detayları ve sadeliğin asaletini bir arada bulacaksınız. Üzerinizden asla çıkarmak istemeyeceğiniz Paris Pololar yaklaşık 24 farklı renk seçeneği ile sunuluyor. Vücut hatlarınızın harika bir şekilde ortaya çıkmasını ve ürünün vücudunuzun bir parçasıymış gibi hissetmenizi sağlayacak bu modeller kaliteli kumaşı ve sportif yapısı ile de ön plana çıkıyor. Özellikle sıcak yaz aylarında kendinize sportif bir şıklık arıyorsanız Lacoste pololar arasında en çok tercih edilen Paris polo modellerini oldukça uygun fiyatlara satın alabilirsiniz. En şık Lacoste Paris Polo modellerini web sitesinden inceleyebilirsiniz.

SHARE