Şuan Okunuyor
Haftanın Moda Keşifleri

Haftanın Moda Keşifleri

Lacoste’un tenis kortlarından sokaklara taşınan stilini ve bu sezon en çok göreceğimiz moda trendlerini her hafta burada sunuyor olacağız.

Kısa kollu tişörtlere ve şortlara selam olsun!

Sizi yalnız bırakmıyor, kombininizi bu yaz Lacoste’un yeni sezon güneş gözlükleriyle tamamlıyoruz. Daha önce okumadıysanız ‘doğru gözlük seçme rehberi’ yazımızdan hangi gözlüğün sizin için daha uygun olacağını inceleyebilirsiniz.

Lacoste’un klasik ve zamansız stili güneş gözlükleriyle buluşuyor. Keskin, net Fransız stilinin öncüsü markanın gözlüklerinde de bu yıl çizgisinden çıkmadığını fark edeceksiniz.

Degrade, mat veya parlak sevenler için aynalı camlara kemik ve metal çerçeveler eşlik ediyor.

Özellikle kemik gözlük kullananlar bilir, bazı modeller içerisindeki materyalin ağırlığı sebebiyle temas ettiği kemik noktalarında çöküntüye sebep olur. Bu uzun vadede ne yazık ki çok hoş bir durum değil.

Lacoste, bu durumun önüne geçmek amacıyla PVC kaplama kısmında dünyanın en yumuşak materyalini kullanıyor; Titanyum.

Titanyum aynı zamanda vücut ile teması sırasında alerjen durumunda önüne geçen mucizevi bir materyal. Kulak arkası problemlerinin de bu şekilde önüne geçebileceksiniz.

Renkli kişilikler için içi desenli modeller, klasikten vazgeçemeyenler içinse; L1212 modeli bizim seçimimiz. Uyum sizin için her şey ise, klasik polonuzun renginde bir gözlük alabilmeniz mümkün.

Daha fazla ürün incelemek ve sürpriz fırsatlardan faydalanmak için hemen shop.lacoste.com.tr adresini ziyaret etmeyi unutmayın!

Ayrıca Bakınız

#LacosteGüneşGözlüğü  
#LacosteSunglasses  
#LacosteKadınGüneşGözlüğü
#LacosteErkekGüneşGözlüğü  

Yorumları görüntüle (0)

Yorum Yapın

Eposta adresiniz kimseyle paylaşılmayacaktır.