Şuan Okunuyor
İndirimli Lacoste Aksesuarlar

İndirimli Lacoste Aksesuarlar

Bunaltıcı sıcaklar bizi ne kadar etkilese de yazın dinamik ve enerjik yapısını yabana atmayın. Tepeden tırnağa canlı renklere bürünmenin insan psikolojisinde bir çok olumlu etkileri mevcut. Güneş ışığını görmenin etkileri de keza öyle. Coğrafya bilimcilerin kuzey ülkelerinde yaşayanlar için neler söylediğine mutlaka denk gelmişsinizdir.

Toplum olarak renkli giymeye korktuğumuz bir gerçek fakat hayatınıza, kıyafetlerinize biraz renk kattığınızda oluşacak etkiyi hemen fark edeceksiniz. Eğer hala kendinizi çok hazır hissetmiyorsanız bu işe aksesuarlardan başlayabilirsiniz.

İpucu: Koyu renklerle kolaylıkla sıcak tonları kullanabilirsiniz.

Biz de bu sıcaklarda bir kahve molası verdik ve Lacoste’un renkli aksesuarlarını inceledik.

Çantalar:

Ayrıca Bakınız

‘Bir kadının en büyük dostu çantasıdır’. Sezonun en popülerleri tabi ki shopper çantalar. Ne kadar büyük o kadar iyi, o kadar kullanışlı. Sizi bilmem ama beni bir çantanın fonksiyonel olması cezbediyor. İçlerindeki gözler, minimal işlemelerle birleşiyor ve şık duruyorsa, o benim ideal çantamdır. Bir şeyi hatırlatmakta fayda var ki o da Lacoste çantaların bir çok boyu olduğu. Yani çantanızda anahtarınızı ararken harap olacağınızı düşünmeyin. Kendinize uygun boyu seçin.

Çanta

Yorumları görüntüle (0)

Yorum Yapın

Eposta adresiniz kimseyle paylaşılmayacaktır.