Şuan Okunuyor
Jean-Paul Goude Yorumu ile Lacoste’un Yeni Koleksiyonu

Jean-Paul Goude Yorumu ile Lacoste’un Yeni Koleksiyonu

Lacoste bu sezon Fransız tasarımcı Jean Paul Goude ile iş birliği oluşturdu.

Dünyanın en başarılı artwork tasarımcısı olarak bilinen Jean-Paul Goude tarafından Lacoste için tasarlanan sınırlı sayıdaki eşsiz modelleri ile koleksiyonun ilk serisi ‘XMAS’ mağazalardaki yerini almaya çoktan başladı.

İkonik tasarımcı ilham perisi olarak gördüğü şarkıcı Grace Jones ve Chanel, ,Perrier, Citroen ve Galeries Lafayette için oluşturduğu tanıtım kampanyaları ile adından sık sık söz ettirmişti.

Tasarımcı modellerde ikonikleşmiş timsah logosunu ‘maman’ ve ‘papa’ adı altında iki ayrı logo olarak tasarladı. Bu kez Lacoste’un ana ürünü %100 pamuklu kumaştan üretilen L.12.12 polosunun kısa ve uzun kollu olarak kadın, erkek ve çocuklara tekrar yorumladığını göreceksiniz.

Koleksiyon beyaz, koyu mavi, gri-eflatun, yeşil ve kırmızı renklerden oluşan ‘Holiday Collection’ ile karşımıza çıkıyor. Aynı zamanda çocukları da unutmayan tasarımcı onlar için de gri, eflatun ve koyu mavi renklerde polo bluzlar tasarladı. Lacoste tasarım polo ürünlerini sınırlı sayıda üretilen kırmızı ve koyu mavi renklerdeki jarse-pamuklu bomber ceketler takip ediyor.
Tekstil ürünlerinin yanı sıra koleksiyon, Jean Paul Goude timsahı taşıyan tona ton metal timsah detaylı, inek derisi kumaştan üretilen büyük shopping bag çanta ve el çantası olan clutch da içeriyor.

Lacoste’un Jean-Paul Goude yorumu ile tasarladığı ürünlerine göz atmak ve bu eşsiz tasarım ürünlerine siz de sahip olmak için hemen mağazalarımızı ziyaret edin.

#LacosteÖzelKoleksiyonPolo

 

#LacosteKadınPolo

 

LacosteYeniKoleksiyonÇantalar/strong>

 

Ayrıca Bakınız

Yorumları görüntüle (0)

Yorum Yapın

Eposta adresiniz kimseyle paylaşılmayacaktır.