Now Reading
Kamuflaj Modası Hız Kesmeden Devam Ediyor

Kamuflaj Modası Hız Kesmeden Devam Ediyor

Zamansız stillerden tanıdığımız kamuflaj modası bu sezonda da bizi yalnız bırakmıyor.
Kamuflaj veya military adına her ne derseniz deyin, son dönemlerin en tutkulu stillerinden biri. Klasik ve günlük stile uyarlanmış birçok alternatifini görebileceğimiz stilin elbette farklı yorumları bulunuyor. Lacoste ’un kamuflajları bu sezon dijital olmayı tercih edenlerdendi. Bu vesile ile hem modern çizgisine yenisini kattı hem de klasikliğinden hiçbir şey kaybetmedi.

2 renkte bulabileceğiniz kamuflaj deseni ağırlıklı olarak bordo ve lacivert rengini içeriyordu. İşte buna bir yenisi daha katıldı. Kış mevsiminde vazgeçemediğimiz siyah ve gri kamuflaj.
Sokak stilini en iyi yansıtan desenlerden siyah ve gri kamuflajı nasıl kullanacağınıza dair birkaç öneride bulunduk.
Kamuflaj desenine en çok yakışan materyallerden biri şüphesiz deri. Biz deri tercihimizi deri ceketten yana kullandık.
Sezonun deri ceketlerinin, rüzgar geçirmez özellikleri bulunuyor. Yapıları kalın ve %100 kuzu derisinden yapılmışlar.

Ayakkabıyı, Lacoste ’un ortopedik ayakkabılarının yer aldığı ‘Ortolight Koleksiyonu‘ndan seçtik. İlki içerisinde triko karışımı geri ve siyah örgü desenleri bulunan model. Bu iki rengin de kullanılıyor olması, kombin konusunda size epey yardımcı olacak. İkincisi ise tabanı beyaz, siyah bilekli ortopedik ayakkabı. Deri kaplama yüzeyi, ayaklarınızı kış boyunca üşütmeyecek.

Kamuflaj atkı, %100 yün içeriği ile hem stilinize estetik katacak, hem de sizi kış boyunca soğuktan koruyacak bu atkı tabii ki koleksiyonun en trendi parçalarından biri.

View Comments (0)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Scroll To Top