Şuan Okunuyor
Kışın En İyi Trikolarıyla Tanışmaya Hazır Mısınız?

Kışın En İyi Trikolarıyla Tanışmaya Hazır Mısınız?

Sizi sarıp sarmalayacak trikolar bu sezon üşümenize izin vermeyecek.

Klasikten yana olan ve rahatlığı hedefleyen bir kış sezonundan söz ediyoruz. Lacoste’un elegant formdaki dört renk seçeneğine sahip trikolarına gardırobunuzda yer açın. Sonbaharın eşsiz güzellikteki yapraklarının renkleri Lacoste trikolarda buluştu. Bordo, lacivert, siyah ve yeşil bu sezonun da olmazsa olmaz renkleri. Siyahla kombinleyebileceğiniz bordo, krem ve taş rengiyle kombinleyebileceğiniz lacivert, renkli kazaklarınızla siyah ve gri renkle kombinleyebileceğiniz yeşil trikolar bu sezonun da olmazsa olmaz renkleri. Gömleklerin üzerine giyerek daha spor bir etki yaratabilir, konfor ve şıklığı mükemmel şekilde bir araya getirebileceğiniz kombinler yaratabilirsiniz.

Soğuk hava denilince aklımıza ilk gelen kat kat giyinmek. Öyle ki bazen bu durumu abarttığımız, kıyafetlerin içinde hareket edemediğimiz dahi oluyor. İşte burada ön plana içerik çıkıyor. Karışım ürünler genellikle kalın bir görünümle sizi etkisi altına alsalar da ne yazık ki ısıtma özelliği bakımından zayıf kalıyorlar ve çabuk tüyleniyorlar. Bu sebeple Lacoste, uzun elyaftan üretilen iplikler kullanıyor. Bu, ürünlerin daha az tüylenmesini ve ürünün dayanıklılığını arttırıyorken, daha sıcak kalmanızı da sağlayacak bir özellik.

Ayrıca, ipliğin dış yüzeyi az tüylü olduğundan daha parlak ve daha yumuşak bir tutuma sahip. Bu sebeple nem alma özelliği de daha yüksek.

Soğuk günlerde sizi ısıtan ve yarın ne giyeceğim endişesi hissetmeden klasikleşmiş dokusuyla, Lacoste kalitesini üzerinize giymek ister misiniz?

Lacoste’un triko koleksiyonunu incelemek için hemen Lacoste’u ziyaret edin!

#LacosteTrikolar  

#LacosteSüveterler  

#LiveKoleksiyonLacoste  

#LacosteAWFavoriParçalar  

Ayrıca Bakınız

Yorumları görüntüle (0)

Yorum Yapın

Eposta adresiniz kimseyle paylaşılmayacaktır.