Şuan Okunuyor
Lacoste 85. Yılını Kutluyor!

Lacoste 85. Yılını Kutluyor!

1933 yılından günümüze dek gelebilmeyi başaran, tenis ve golf sporlarından ilham alarak yarattığı koleksiyonlarla adından söz ettiren Lacoste 85. yılını kutluyor!

Fransız Rene Lacoste, katılacağı bir tenis turnuvasında antrenörü ile girmiş olduğu iddia sonunda “timsah” takma adını aldı. Kazanırsa timsah çantayı alacaktı. Bu konuşmayı duyan bir gazeteci ertesi gün manşetlere şu başlığı attı, «Timsah gibi yarıştı”. Rene Lacoste, turnuvayı kazanamamıştı fakat bu onun için bambaşka bir başlangıç yaratacaktı.

En yakın arkadaşının bir dokuma dükkanı vardı. Ondan ceketine timsah logosu yapmasını istemişti.

Artık sahalarda timsah adıyla yer alan Rene Lacoste, her zaman tenis sporunu geliştirmeye kendini adamış bir isim olmuştu. Örneğin, tenis topu fırlatmak için makina yapmış ve bu fikri Dunlop’a satmıştı. Tenis raketinin etrafındaki bant, yine onun tasarımıydı. Şimdi sıra giyime gelmişti.

Tenis, o dönemlerde klasik gömlek ile oynanan bir sporken, Rene Lacoste tamamen hava geçirgenliği sağlayan, onu terletmeyecek bir kumaş buldu.Pöti pike.Mısır pamuğundan üretilen ve uzun liflere sahip olan bu kumaş, aynı zamanda vücudun nefes almasına da yardımcı oluyordu.
Klasik görüntüsünden hiç ödün vermeden 1933 yılında tasarladığı polo tişörtler timsah logosu ile birleşti ve günümüze kadar geldi.

Bugün 85. yılını kutladığımız marka böyle başladı ve her geçen gün büyümeye devam ediyor.Lacoste, günümüze dek bir çok spor ve sporcuyu desteklerken modayı da takip etmeyi başarmış, hiçbir zaman kayıtsız kalmamış.

Dünyanın en popüler markalarından biri halini alan Lacoste 85. yılına özel kapsül koleksiyon oluşturdu. Koleksiyona özel polo tişörtler, tenis elbiseleri, çanta,gözlük ve özel tasarım gözlük modelleri hakim.
85.yıl özel koleksiyonu incelemek ve sürpriz fırsatlardan faydalanmak için hemen shop.lacoste.com.tr adresini ziyaret etmeyi unutmayın!

Ayrıca Bakınız

Best Quality 98-365 PDF For Microsoft IT Infrastructure

In Microsoft IT Infrastructure 98-365 the end, Microsoft 98-365 PDF this little boy grew up becoming a soldier into a special forces army or an Windows Server Administration Fundamentals 98-365 PDF obsession with her. Finally invisible.At this time the sky began to rain, wipers wiggle swing.None of us speak.She knew what emotions were Microsoft 98-365 PDF flowing in my heart. I cried with a kick at the dog head high school squad shouted I fuck you grandmother I threw the rifle fiercely on the ground. Strength is limited, but your spirit is unlimited.I Microsoft 98-365 PDF m not talking about idealism, but my personal Microsoft 98-365 PDF experience is that. I also became the deputy squad leader, the dog high school squadron did not object, this is what I did not think of.

After three days and Microsoft IT Infrastructure 98-365 two consecutive nights of work, the first draft of the sample has been basically completed, and Microsoft 98-365 PDF the color samples are sprayed to sign the Lu Yue leadership. She asked me what is true love, and said that her love with Xu Microsoft 98-365 PDF Feng Microsoft 98-365 PDF is a mistake. As she walked around the skirt, she swelled slightly and saw her, and quickly accelerated her pace. If the cold flame eats 98-365 PDF a sap, it will not be able to do Microsoft 98-365 PDF anything. Look at me. Windows Server Administration Fundamentals Speaking of the wine glass in one fell swoop, one by one, boldly to Lu Yueyi cup Won t thank you, all in the wine. I Microsoft 98-365 PDF let the Ministry of Work arrange the work for you.

He continued to ask them if there was a grove in the Microsoft IT Infrastructure 98-365 weak voice, and 98-365 PDF there should be Windows Server Administration Fundamentals a blue stone in the grass of the woods. Tong Yang rushed into the air. He coughed a little, and he Microsoft 98-365 PDF was nervous. She opened her mouth and tentatively called a few Microsoft 98-365 PDF 98-365 PDF brothers. What did you say Wang s eyes crossed my shoulder and stared straight ahead, and the body was still shaking, increasing in size.

Yorumları görüntüle (0)

Yorum Yapın

Eposta adresiniz kimseyle paylaşılmayacaktır.