Şuan Okunuyor
Lacoste Sevgililer Günü Hediyeleri

Lacoste Sevgililer Günü Hediyeleri

Her yıl 14 Şubat’ta tüm dünyada kutlanan sevgililer gününün hikâyesi milattan sonra III. yüzyıla kadar dayanıyor. O dönemin Roma İmparatoru 2. Cladius katı kurallarla Roma’yı yönetiyordu. En büyük sıkıntısı ordusunda savaşan askerin azlığı olan hükümdara göre sayı azlığının nedeni Romalı erkeklerin sevgililerini ve ailelerini bırakmak istememeleriydi. Asker sayısını arttırmak isteyen kral Roma’daki tüm nişan ve evlilikleri yasakladı. Roma hükümdarı Claudius zamanında yaşayan papaz Aziz Valentine ise kendisi gibi bir papaz olan Aziz Marius ile beraber hükümdardan gizli olarak çiftleri evlendiriyordu. Kısa bir süre sonra durumun farkına varan kral Aziz Valentine’i tutuklatarak öldürülmesini emretti. Sopa ile dövülerek öldürülen Aziz Valentine 14 Şubat M.S. 270 yılında Hristiyan şehitliğine gömüldü. O günden beri de Aziz Valentine’i anmak amacıyla 14 Şubat, sevgililer günü olarak kutlanıyor. Sevgililer birbirlerine olan aşklarını ise sevgililer günü ile gösteriyor.

Sevgililer Günü İçin Erkek Sevgiliye Hediye Önerileri

Çiftlerin birbirlerine hediye alarak aşklarını tazeledikleri özel günlerden biri olan sevgililer günü için pek çok hediye seçeneği bulunuyor. Bu özel günde sevgiliniz için kalıcı ve anlamlı hediyeler alarak ona olan ilginizin farkına varmasını sağlayabilirsiniz.Kaliteli kumaşları ve şık tasarımları ile sezon trendlerine yön veren Lacoste, erkekler için özel olarak tasarlanan giyim ve aksesuar ürünleri ile sevgililer gününüzü unutulmaz bir ana dönüştürmenize yardımcı oluyor. Kendine has tarzı ve yaratıcılığı ile zamansız şıklığın adresi olan erkek polo tişört ya da kazaklardan sevdiğinize uygun bedeni ve sevdiği rengi seçerek günlük yaşamına şık dokunuşlar getirebilirsiniz. Sevgiliniz klasik giyinmeyi seviyorsa onun için şık bir erkek gömlek seçebilir, iş hayatının tekdüze formuna dinamik bir hava katabilirsiniz. Birbirinden şık ve stil sahibi tasarımlara sahip olan gömlek modelleri ile ön plana çıkan Lacoste’ın koleksiyonlarına göz atarak dilediğiniz modeli kolayca satın alabilirsiniz.
Sevgililer Günü İçin Kadın Sevgiliye Hediye Önerileri

14 Şubat Sevgililer Günü için kadınlara verilebilecek hediyelerin başında elbette çiçekler yer alıyor. Sevgililer Günü ile özdeşleşen kırmızı güllerin yanında papatya, karanfil, beyaz güller veya kocaman bir çiçek buketi sevgilinizi çok mutlu edecek hediyeler arasında. Ancak günün sonunda kuruyacak ve büyük ihtimalle de çöpe atılacak çiçeklerle birlikte, sevgilinize kendini daha özel hissetmesini sağlayacak kalıcı, günlük hayatında zevkle kullanacağı bir hediye vermek Sevgililer Günü’nü unutulmaz kılacaktır.Dünyaca ünlü Fransız markası Lacoste’un kadınlara özel olarak tasarladığı kadın ruhunu özgürleştiren tasarımlara göz atabilirsiniz. Sevgiliniz spor giyinmeyi seviyorsa rahat ve şık kadın polo tişörtlerine göz atabilirsiniz. Canlı renkleri ve kaliteli kumaşları ile stil sahibi kadınların gözdesi olan polo modellerinden sevdiği rengi satın alabilirsiniz. Gömlek, etek, triko, mont ve kaban, pantolon ve elbise gibi giyim ürünlerine sahip olan Lacoste, şık ve kaliteli ürünleri ile sevgililer gününüzü çok daha keyifli bir hale getirebiliyor. Ayrıca sevgiliniz için kadınların vazgeçilmez aksesuarlarından biri olan çanta modellerini gözden geçirebilir, tarzına uygun çantalardan dilediğinizi seçebilirsiniz.

Ayrıca Bakınız
Daha fazla hediye seçeneği için Lacoste.com.tr adresini ziyaret etmeyi unutmayın!

Yorumları görüntüle (0)

Yorum Yapın

Eposta adresiniz kimseyle paylaşılmayacaktır.