Şuan Okunuyor
Lacoste’un İmzası Ceketler

Lacoste’un İmzası Ceketler

Havaların soğumasıyla çeşit çeşit ceketler dolabımızda yerlerini aldı. Mevsimlik ceket denildiğinde ilk akla gelen tabiki Lacoste. Hem her kombininiz ile uyum içerisinde olmasını hem de özellikli olmasını istediğiniz ceketlerimizi 3 ayrı kategori de inceledik.

Fuji

Özellikle mevsim geçişlerinde belirsiz havaya rağmen rahatlığınız için üretilmiş bu ceketler her zaman yanınızda bulundurmak isteyeceğiniz türden. Adını Japonya’nın en yüksek dağından alan fuji ceketler, sonbahar ve kış aylarında yapacağınız trekking ve tırmanış faaliyetlerinizde, seyahatlerde ya da günlük şehir hayatınızda severek kullanacağınız nefes alabilirlik özelliğine sahip ve kaz tüyünden üretilmiştir.

Klasik

Klasik tarzdan vazgeçmeyenler için tasarladığımız bu ürünler ile toplantılara giderken en elegant siz olacaksınız. Zamansız stiliniz ile önünüze çıkacak rüzgar size asla engel olamayacak.

Yağmurluk

Yağmur, çamur demeden her mevsim kullanabileceğiniz yağmurluklarımız suya dayanıklı kumaşı sayesinde hem kıyafetlerinizi koruyarak ıslanmanızı engelleyecek, hem nemin oluşmasını önleyerek klima konforu yaşatacak, hem de rüzgarın içeri girmesini engelleyecek. Lacoste’un bu özel yağmurlukları ile artık havalar çok güzel.

Peki ya sizin Lacoste ceketiniz hangisi? Soğuklar sizi üşütmeden siz de Lacoste’un özel ceketlerine sahip olmak isterseniz, yapmanız gereken sadece shop.Lacoste.com.tr ‘ ye tıklamak ve sizi yansıtan Lacoste’u seçmek.

#LacosteKlasik

 

#LacosteYağmurluk

 

Ayrıca Bakınız

#LacosteMontlar

 

#MiliterStil

 

Yorumları görüntüle (0)

Yorum Yapın

Eposta adresiniz kimseyle paylaşılmayacaktır.