Now Reading
Mercan Bu Sezona Damgasını Vuruyor

Mercan Bu Sezona Damgasını Vuruyor

Kırmızı rengi hepimizde farklı dürtüler uyandırsa da biliyoruz ki ihtirasın, aşkın ve tutkunun rengi. Fakat sadece kırmızı deyip geçmek olmaz. Kırmızı hanesine dahil olan bir çok ton var. Açık kırmızılar( İçinde sarı rengi daha fazla) bir de koyu kırmızılar (İçinde mavi rengi daha fazla) var.Bugün kırmızının tonu olan mercan rengini inceliyor olacağız. Mercan rengini kimler giymeli? Mercan rengi hangi renklerle kombin edilir? Gelin birlikte inceleyelim.

Mercan, kırmızının bir tonudur. İçerisinde bolca turuncu içerir. Bu sebeple ten renginde sarı olan kişilerin yani sıcak cilt alt tonuna sahip kişilerin giymesi daha uygun olacaktır. Bu tabii ki cilt alt yapısı soğuk olan kişilerin giyemeyeceği anlamına gelmiyor. Bu rengi yüzünüzden uzak bir yerde -mesela alt gruplarda- kullanmanız daha yerinde olacaktır.

Mercan renginin hangi renklerle daha iyi uyum içerisinde olduğuna gelirsek, tonun gözü rahatsız etmemesi adına en çok bej rengiyle kombinleniyor. Bu insanların gözlerini tek bir yere yöneltmesine de sebep olur. Eğer elinizdeki mercan rengine veya ürüne güveniyorsanız neden ilgiyi çekmek istemeyesiniz ki?

Diğer yandan en çok tercih edildiği 2. rengin bebek mavisi olduğunu söyleyebiliriz. Özellikle cilt alt tonu soğuk olan beyler, mercan rengini alt grupta veya aksesuarda kullanırlarsa üst grupta açık mavi bir polo hiç te fena olmaz.

Sezon modasına ayak uydurmak istiyorsanız geç kalmadan dolabınıza bir de mercan kırmızı ekleyin. Daha fazla ürün seçeneği görmek için, shop.Lacoste.com sayfasını ziyaret etmeyi unutmayın.

#LacosteErkek

 

#LacosteGömlek

 

#LacosteMercanStili

 

View Comments (0)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Scroll To Top