Now Reading
Ofis Hayatı:Doğru Gömlek Seçimi

Ofis Hayatı:Doğru Gömlek Seçimi

Amacımız sizi yıllardır aradığınız gömleğe kavuşturmak. Yapmanız gereken çok kolay. Aşağıda size uyan özelliği bulun ve sizin için özenle seçtiğimiz gömlek listesine göz atın.

Sıcak havalarda gömlek giymenin yer yer işkenceye dönüştüğünü biliyoruz. Bazen dresscode gereği bazen de çok sevdiğimiz için yine de gömlekten vazgeçemiyoruz. Peki böyle zamanlarda hangi gömleği giymeliyiz?

1-Az Hareketli İşlerde

Eğer bir ofis çalışanıysanız, sizin için öncelik muhtemelen gün boyu sabah giydiğiniz gibi kalması olacaktır. Öyle ya İstanbul trafiğinde işe giderken ya da gün boyu süren toplantılarda bu pek mümkün olmayabiliyor. Sizin için önerimiz Lacoste kırışmaz gömlek olacak. İçeriğindeki easy care ve non-iron nano-teknoloji sayesinde gömleğiniz kırışmaz ve tıpkı sabah giydiğiniz gibi onu gün boyu muhafaza edebilirsiniz.

2-Orta ve Yoğun Hareketli İşlerde

Öğretmenlik, satış uzmanlığı ya da inşaat gibi bir sektörde çalışıyorsanız sizin için muhtemelen önemli olan konu gömleğin hava geçirgenliği olacaktır. Özellikle sıcak havalarda koltuk altı bölgesindeki ter izleri sık karşılaşılan bir durum. Bazı gömlek modellerinde pamuklu gibi reaksiyon veren fakat gerçekte pamuk olmayan poliüretan,poliamid ve polyester gibi maddeler kullanılıyor. Bu da kişinin en ufak bir terleme anında bulunduğu bölgede iz ya da kokuya sebebiyet veriyor. Lacoste gömlekler uzun dokuma liflerden oluşan %100 pamuklu kumaş tercih ettiği için teri emerek, vücudunuza hava geçirgenliği sağlayacak.
İşiniz gereği uzun kollu giymek gibi bir zorunluluğunuz yoksa kısa kollu pamuklu bir Lacoste gömlek sizin için en iyi tercih olacaktır.

Daha fazla ürün incelemek ve sürpriz fırsatlardan yararlanmak için hemen shop.lacoste.com.tr adresini ziyaret etmeyi unutmayın!

#ErkekKlasikGömlek  
#LacosteGömlek  

#LacosteErkek  

#LacosteGömlekİndirim  

View Comments (0)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Scroll To Top