Gardırop detoksu

Yeni beklentiler ve yeni hedefler belirlediğimiz, yeni yılın ilk günlerini yaşıyoruz. İyisi ile kötüsü ile bir yılı geride bıraktık.

2016’dan daha iyi bir yıl geçirmek için yapmamız gereken tek şey ilerlemek. Yeni yıla, yeni modaya, yeni bir size ayak uydurmak. Geçen yılın tecrübesiyle gelecek güzel bir yıla hazırlanmak. Buna, yeni bir gardıroptan başlayabilirsiniz. Sizce de gardırobunuzu yenilemenizin zamanı gelmedi mi?

2017 yılının en elegant ve şık modelleri ile tanışmaya ne dersiniz? Herkesin zaman zaman profesyonel birinin yardımına ihtiyacı olabilir. Online stil danışmanlığı hizmetimizden faydalanarak ekstra %10 indirim de kazanabilirsiniz.

Boydan çekildiğiniz bir fotoğrafınızı stildanismani@erenperakende.com adresine yollamanız yeterli. Stil danışmanlarımız size hemen mail yoluyla dönüş sağlayacak.Konuyla ilgili daha detaylı bilgi edinmek için tıklayın. (Lacoste Online Stil Danışmanınız ile Tanışın)

Raflarınızı, çekmecelerinizi boşaltın.Yepyeni bir size hazırsanız, Lacoste’un birbirinden trend yeni ürünlerine yer açın. Yapmanız gereken sadece www.lacoste.com.tr ‘ye tıklamak.

#stildanışmanı #onlinestildanışmanı

SHARE