Now Reading
5 Adımda Tatil Bavulu

5 Adımda Tatil Bavulu

Önünüzde çıkacağınız bir tatil var fakat iş yoğunluğundan dolayı bir türlü ne alışveriş yapmaya vakit bulabildiniz ne de bavul hazırlamaya.

İmdadınıza yetiştik! Stil danışmanlarımızla tatil bavulunun nasıl hazırlanacağı ile ilgili keyifli bir sohbet gerçekleştirdik. Yazımızı okumadan tatile çıkmayın!

1-Lokasyon

Öncelikle gideceğiniz yer doğrultusunda plan yapın. “Şehir Rehberi” sayfamızdan önerilerimize de bakabilirsiniz. Örneğin turistik gezinin ağırlıkta olacağı bir tatil mi yoksa deniz tatili mi yapacaksınız buna karar verin. Yanınıza alacağınız eşyalara bu şekilde karar verin.

2-Yaşam standartlarınız doğrultusunda yerleştirme yapın

Eğer düzenli bir hayatınız varsa ve her gün spor yapıyorsanız bunu göz önünde bulundurarak bir çanta hazırlayın. Diğer yandan gece dışarıya çıkmayı seviyorsanız yanınıza birkaç klasik ayakkabı alın.

3-Kombinleyin

Özellikle ayakkabı ve alt grupları az miktarda tutarak, üzerinize alternatifler türetin. Böylece yanınıza daha fazla şey alabileceksiniz.

4-Program yapın

Önünüzdeki tatilin önceden programını yapın. Örneğin; hangi gün nereye gideceğiniz, ne zaman dışarı çıkacağız ya da kaç gece çıkacağınız gibi. Ortalama programlar da işinizi görecektir. Böylece yanınıza kullanmayacağınız şeyleri almak zorunda kalmayacaksınız.

5-Valizi Yerleştirmek

Kombininizi yaptınız, tüm eksikleri bir araya topladınız sıra yerleştirmeye geldi. Eşyalarınızı sıkıştırmayın. Basit yöntemler işinizi görecektir. Çorapları ayakkabıların içlerine koyabilir, küpelerinizi gömleklerin iliklerine yerleştirebilirsiniz.

Aşağıda bu konuda size yardımcı olacak bir video paylaştık. İzleyerek püf noktalarla ilgili fikir edinebilirsiniz.

Pratik valiz yerleştirme taktikleri

Bunların hepsini tamamladınız fakat hala valiziniz için eksikleriniz varsa hemen shop.lacoste.com.tr adresini ziyaret edin!

Şimdiden iyi yolculuklar!

#LacosteKadın  
#LacosteErkek  
#TatilBavulu  
#Lacoste  

View Comments (0)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Scroll To Top