Now Reading
Adım Adım Doğru Gömlek Seçimi

Adım Adım Doğru Gömlek Seçimi

Çoğumuzun günlük yaptığı alışveriş ve giydiklerinin yanı sıra bir de ofiste giymek için dolabında ayırdığı bir bölüm var. Gel gelelim ki bazen en zor bölümde bu oluyor.Şirketlerin kendi içerisindeki giyim kuralları bazı durumlarda çok katı olurken bazen de ince bir çizgide yer alıyor. Zaman zaman bu ince çizgiyi kaçıranlar da oluyor elbet. Ofis kıyafetlerinin vazgeçilmezi şüphesiz gömlekler. Üstelik hemen her tarza yorumlanabilecek belki de tek parça.İşte giymek için nasıl bir gömlek seçmek gerekiyor? Bugün buna değineceğiz.Erkekler için; ofiste giyilebilecek gömlekler 3 çeşit. Klasik olanlar, kareli ve daha spor olan modeller ve spor modellerKlasik ModellerKlasik modeller deyince aklımıza nötr renkler gelmeli. Eğer çalıştığınız ofisin klasik giyim kuralları varsa kesinlikle beyaz, mavi, açık pembe renklerini ve hatta desensiz modelleri tercih etmelisiniz.Tercihinize göre cepli modelleri kullanabilirsiniz. Bu renkler kravatlarla kolay kombinlenebilir.Kol düğmesi kullanılabilirler.Alternatif ve spor modellerAlternatif modellerin başında yukarıda saymış olduğumuz klasik renklerin dışında kendinden desenli modeller geliyor. Klasik pantolonlarla kombinebilirler ve kravat takma zorunluluğu taşımazlar. Dokuları itibariyle oldukça şık durduklarını söylemeden geçemeyeceğiz.


Spor modeller ise orta ağırlıkta giyim kurallarına uyan ofisler için uygundur. Kareli gömlekler bu grupta kullanılabilir. Klasik pantolon yerine canvas pantolon tercih edebilir veya gömlek üzerine triko veya süveter kullanabilirsiniz.Spor ModellerJean gömlekler, baskılı boyalı gömlekler giyim kuralı zorunluluğu olmayan ve genellikle kreatif iş yapan ofisler için uygun olacaktır. Burada renkli kişiliğinizi ortaya çıkarmanızda hiçbir engel olmadığı gibi şık olmakta bir o kadar kolay!

Kadınlar için ise; durum daha değişken. Gömlekler klasik ve spor olarak daha keskin çizgilerle ayrılıyor.Klasik modellerBelden oturtmalı pembe, beyaz ve mavi renkte olan gömlekleri genellikle etek ve klasik pantolonlarla kombinlemek garanti ve risksiz bir şıklık sağlayacaktır.

Spor modellerYukarıda bahsi geçen klasik gömlekler bir blue jeanle de kombinlenebildiği gibi daha alternatif gömlekler (bol kesim, tül detay, şifon vb.)hem etek hem de jeanle kolayklıkla kombinebilir.

Hemen Lacoste’un gömlek koleksiyonunu inceleyin %25 İndirim fırsatını kaçırmayın!

Daha fazla ürün incelemek ve sürpriz fırsatlardan faydalanmak için shop.lacoste.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.


Bunları da beğenebilirsiniz;

#LacosteGömlek  
#LacosteErkekGömlek  

#LacosteKadınGömlek  

#Lacosteİndirim  

Cisco 300-085 Brain Dumps : Implementing Cisco Collaboration Application v1.0 (CAPPS)

she s fine. We have a lot Cisco 300-085 Brain Dumps to talk about. Damn it I don t want to take advantage of the cataract eye drops, nor do I care about sticking to the steering wheel 300-085 Brain Dumps when Implementing Cisco Collaboration Application v1.0 (CAPPS) I drive, because I am less than 50 years old I am still 50 years old and still http://www.passexamcert.com/300-085.html have 6 years Why are they always mailing magazines to me I thought this thing had Cisco 300-085 Brain Dumps been solved. I m CCNP Collaboration 300-085 sorry, but a little embarrassed. I thought about going with You said, Cisco 300-085 Brain Dumps I thought about it many times. I heard them say that they saw a policeman Cisco 300-085 Brain Dumps and found his head in the window beside the girl. The people here know our story.

That said, God 300-085 Brain Dumps didn t want to stop my Cao Ning Cisco 300-085 Brain Dumps s Cisco 300-085 Brain Dumps living, and CCNP Collaboration 300-085 finally sent me a customer. I planted the trees, and at the same time, Implementing Cisco Collaboration Application v1.0 (CAPPS) a white fat doll 300-085 Brain Dumps Cisco 300-085 Brain Dumps flashed in the yard. Zhuo Yue s footsteps just disappeared outside the door.

But this Cisco 300-085 Brain Dumps is still boiling 300-085 Brain Dumps hot water, Erdongzi. If you write something Implementing Cisco Collaboration Application v1.0 (CAPPS) in recent years, you can treat me as a Cisco 300-085 Brain Dumps protagonist. Dongbatian turned 300-085 Brain Dumps his CCNP Collaboration 300-085 head and took the knife again.

View Comments (0)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Scroll To Top