Now Reading
Akrep Burcu Kadınına Alternatif Kombin Önerileri

Akrep Burcu Kadınına Alternatif Kombin Önerileri

Kasım ayına yaklaşmamızla birlikte beraberinde sıra tutkunun burcu Akrep’e geldik. Burçlarla ilgilenenler Akrep burcu olduğunuzu duyunca bir irkilir. Bu durum bana hep eğlenceli gelmiştir çünkü kimisine bu ismi duymak bile yeterli gelebiliyor.

Tutkunun burcu olmasının yanı sıra özellikle Akrep burcu kadınları gerçek dişi diyebileceğimiz kimselerdir. Dışarıdan iç çekilecek kadar güzel görünüme sahiptirler. Derin bakışlara sahiptirler. Bu durum bazılarını rahatsız etse de etkili ve güçlü yapıları yadsınamaz. Su grubuna dahil olarak Akrep sadece bu grubun değil, diğer grupların yönetici burçlarına da kafa tutar. Liderlik, Akrep burcundan sorulur.

Akrep burcu kadınından biraz daha bahsetmek gerekirse ilk dikkat çeken fiziksel özellikleri kendilerine has yürüyüşleri ve dolgun dudakları diyebiliriz.

Peki Akrep burcu kadını nasıl giyinmeli? Nelere dikkat etmeli?

Akrep burcu kadını doğası ve görüntüsü itibariyle dışarıya karşı biraz sert görünebilir. Dolayısıyla insanların ön yargısını yıkmak adına belki de sizi daha ulaşılabilir kılmalıyız. Bunu yaparken renklerden yardım alacağız. Özellikle hem sezonu temsilen hem de kavruk teninizde çok güzel duracağını düşündüğüm yeşil ve tonlarını kullanacağız. Bu görüntünüzü biraz daha yumuşatacaktır.

Akrep burcu kadınlarının tutkunun kadınları olduğundan bahsetmiştik. Onun diğer burçlardan daha dişi ve gösterişli olduğundan. Tabi ki dişiliğinizi ön plana çıkaran, iddianıza iddia katan modellere devam edeceğiz. Özellikle özel yaka formları sizin hali hazırdaki geniş omuzlarınızda bizce harika duracak.

Daha fazla ürün incelemek ve sürpriz fırsatlardan faydalanmak için hemen shop.lacoste.com.tr adresini ziyaret etmeyi unutmayın!

#AkrepBurcuYorumu  

#AkrepBurcuKadını  

#LacosteTürkiye  

#Lacosteİndirim  

View Comments (0)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Scroll To Top