Now Reading
Anneler Günü

Anneler Günü

Bir türlü borcunu ödeyemeyeceğimiz annelerimiz. Bugün bir yetişkinin bile korktuğu anda annecim! Diye seslenmesi. Bu bir tesadüf mü?

Bağlarımız her ne kadar koparılmış ta olsa ayrılamayacağımız iç güdüsel bir gerçek. Evdeki sırdaşımız, arkadaşımız, danışmanımız, her şeyimiz. Odanın içinde hiçbir şey bulamıyorken birden bire çıkıverip size o aradığınızı bulan, siz eve gecikmişken uyumayıp sizi bekleyen, sizin için telaşlanan…Bu büyük sorumluluk anlatmakla biteceğe benzemiyor. Peki bizi böylesine karşılıksız seven bir varlığa biz nasıl bir karşılık veriyoruz? Yoksa vermiyor muyuz? Yoksa bunları onun sadece bir görevi olarak görüyor ve sıradan mı buluyoruz? O, sizi en savunmasız, en kötü halinizdeyken bile kazanmaya çalışıp, güzel kızım, yakışıklı oğlum diye severken, bir çuval inciri berbat etmişken size ‘sen her şeyin en iyisini yapabilirsin’ diyebilen sonsuz mutluluk ve motivasyon kaynağı iken…

Her ne kadar onun emekleri paha biçilemez olsa da onu bu anneler gününde mutlu edin.Katlanamadığınız her durumda yanınızda olduğunu bilin.Teşekkürler anne.

Anneniz için tercih edebileceğiniz en iyi Lacoste hediyeleri inceleyin.

#LacosteAnnelerGünü

 

#LacosteKadın

 

View Comments (0)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Scroll To Top