Now Reading
Babalar Günü: En İyi 10 Hediye Alternatifi

Babalar Günü: En İyi 10 Hediye Alternatifi

Bir Amerikan İç Savaşı gazisinin kızı olan Sonora Smart Dodd, Anneler Günü gibi babaların da bir günü olması gerektiğini düşünmekteydi. Dodd’un babası annelerinin yokluğunda altı çocuğunu tek başına büyütmüştü.Babasının doğum günü olan 5 Haziran’ın Babalar Günü ilan edilmesi için çalışmalara başlamış ama bu çalışmalar o tarihe yetişemeyince kutlamalar Haziran ayının üçüncü pazar gününe ertelenmiştir.O günden günümüze tüm dünya çapında kutlanan bu özel gün tabi ki sadece bir gün ile ölçülecek değil.

Önümüzdeki pazar günü kutlanacak olan Babalar Gününde, babanıza henüz bir hediye seçmediyseniz hediye danışmanımızın önerilerine bir göz gezdirin.


Bir hediye seçilirken nelere dikkat edilmeli diye sorduğumuz zaman ilk olarak şu cevabı alıyoruz.Karşınızdaki kişiye vereceğiniz hediye sizden bir parça taşımalı,sizi anlatmalı.Sonra işlevsel olmalı çünkü hiç kimse verdiği hediyenin paketinde kalmasını istemez.


İşte bu sebeple Lacoste’un koleksiyonundan en iyi 10 hediyeyi seçtik.

#babalargunu   
#LacosteBabalarGunu   
#Eniyihediyesecenekleri    #hediyedanismanligi    #ucretsizhediyedanismanligi    #lacosteerkekindirim    #lacoste2015Erkek    #LacosteErkekAksesuar    #LacosteErkekÇanta   

View Comments (0)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Scroll To Top