Now Reading
Babalar Günü Hediye Rehberi-Polo Rehberi

Babalar Günü Hediye Rehberi-Polo Rehberi

O, bizim ilk kahramanımız, bizim rol modelimiz, bizim ilk aşkımız. Babamız.

Bu yılki babalar günü, haziran ayının 3. Haftasına denk gelen 17 Haziran’da kutlanıyor olacak.

Tarihi, Amerikan iç savaşına dayanan Babalar Günü, bir gazinin kızı olan Sonora Smart Dodd’un, Anneler Günü gibi babaların da bir günü olması gerektiğini düşünmesiyle başladı. Dodd’un babası annelerinin yokluğunda altı çocuğunu tek başına büyütmüştü. Babasının doğum günü olan 5 Haziran’ın Babalar Günü ilan edilmesi için çalışmalara başladı. Tarih yetişmeyince Haziran ayının 3. haftası olarak karar kılındı.

Onları her ne kadar her zaman önemseyip, karşılıksız sevdiğimizi göstermek istesek de bunu ihmal ettiğimiz genel bir gerçek. Yine de böyle günler, onlara verdiğimiz değeri göstermek adına önemli günler.

Biz de babanız için henüz hediye seçmediğinizi düşünerek alternatif hediye seçenekleri sunduk. Hediye danışmanımızla birlikte sunduğumuz Babalar Günü Hediye Rehberi’ni okumadan babanıza hediye almayın!

Polo seven babalar

Lacoste’un geniş hediye seçeneklerini tek bir başlık altında toparlamak epey zor. Biz de belirlediğiniz tarzdan yola çıkarak alternatif hediye önerilerinde bulunmak istedik. Lacoste’un şüphesiz en klasik modellerinin başında gelen Lacoste polo t shirt koleksiyonu, bir baba için kullanışlı ve şık bir hediye alternatifinin başında geliyor. Tarzı, stili ne olursa olsun şık ve spor bir polo her daim kullanışlı bir alternatif olacaktır. Üstelik Lacoste L1212 klasik poloların geniş renk yelpazesi onu daha bir tercih edilir kılıyor.

Dikkat etmeniz gereken tek şey, ürünlerin kalıpları olacaktır. Regular fit, Slim fit ve Tailored fit olan kesimlerden babanıza uygun olan kalıbı seçmeniz yeterli.Beden konusunda tereddüt ediyorsanız, mail atın hediye danışmanımız size yardımcı olsun stildanismani@erenperakende.com

Aşağıda sizin için seçmiş olduğumuz pololara göz atın. Daha fazla Lacoste polo modellerini incelemek ve sürpriz fırsatlardan faydalanmak için hemen lacoste.com.tr adresini ziyaret etmeyi sakın unutmayın!

#LacosteErkekPoloModelleri  

#BabalarGünüHediyeFikirleri  

Oracle 1Z0-520 Demos

Feng Wei knows what Oracle 1Z0-520 Demos Chen Baige is worried about. At this 1Z0-520 Demos Oracle EBS R12.1 Purchasing Essentials time, Duan Feng s back was photographed. Oracle 1Z0-520 Demos Who Didn t see me in the bathroom When the Oracle 1Z0-520 Demos OPN Certified Specialist 1Z0-520 bang was heard, the toilet 1Z0-520 Demos door was Oracle 1Z0-520 Demos closed.

Oracle 1Z0-520 Demos The man opened the door and turned on Oracle 1Z0-520 Demos the Oracle 1Z0-520 Demos light. Lu Wu and Cheng Zhifang are even more obliged. It s beautiful I sincerely admire. There is no evidence to prove OPN Certified Specialist 1Z0-520 that this assumption is true. If those scientists are willing to spend less time studying nuclear warfare, invisible bodies, and go all out to try to save Oracle 1Z0-520 Demos human life instead of destroying it, how much should Oracle 1Z0-520 Demos it be Who can believe that a person can 1Z0-520 Demos destroy a planet 100 times stronger than him, but can t save Oracle EBS R12.1 Purchasing Essentials himself I really don t understand what the research is for.

First Woke up two days in the morning, but I did not see Oracle EBS R12.1 Purchasing Essentials A Liang. She did not buy it. Tickets, mixed in the piles http://www.testkingdump.com of people, Oracle 1Z0-520 Demos squeezed OPN Certified Specialist 1Z0-520 into the train, all the way to escape tickets, heard the sound of the ticket, they 1Z0-520 Demos went to the bottom of the Oracle 1Z0-520 Demos train, and when they were hungry, they dried their heads and drank cold water. However, he has been sleeping for three days and three nights. I am too old to stay in Haikou.

View Comments (0)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Scroll To Top