Now Reading
Back to School

Back to School

Bordo lacivert ve yeşil üçlüsünden oluşan muhteşem uyum, her sezon olduğu gibi bu sezonda da kendini kolej stilinin en zamansız parçalarıyla yeniden bir araya getiriyor.

Zamansız stillerin başında gelen kolej stili, bu sonbahara yine ilham kaynağı oldu.
Renklerinde; lacivert, bordo, yeşil ve taba tonlarının hakim olduğu stil, sizi geçmişe geri götürecek. Gerek klasik, gerekse spor yorumlanabilecek bu stilde kolej montlarından, kareli gömleklere,

Oxford ayakkabılardan postacı çantalarına kadar kendi içinde muhteşem bir uyum oluşturan bir konsept mevcut. Kolej stili dediğimizde ilk aklımıza gelen, okullu bir genç olsa da tam aksine kolej stili bugün preppy-dandy diyebileceğimiz stil ile oldukça bağdaşık. Yani elegan ve düzenli bir görünüm için en ideal stillerden biri. Özellikle kareli gömlekler, canvas pantolonlarla kombinlendiklerinde, klasik bir görüntü elde ederken, kolej montunuz, postacı çantanız ve sneakers ayakkabılarınızla Amerikan filmlerinden fırlamış sportif bir gence dönüşebilirsiniz. Pekâlâ hala okula gitmiyor olsanız bile bir Oxford ya da Harvard’lı gibi gözükmeyi kim istemez ki?

View Comments (0)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Scroll To Top