Now Reading
Başak Burcu Kadınına Kombin Önerileri

Başak Burcu Kadınına Kombin Önerileri

Güneş bu ay Başak burcunda!Bu ay bizi neler bekliyor?Başak burcu kadınına giyim önerileri…
Yönetici gezeni Merkür olan Başak burçları her zaman bilgiyi arayan, hızlı hareket eden, aktif düşünen Zodyak’ın 6. burcudur. Çalışkan ve pratik insanlardır ve muhtemelen hayatlarındaki en önemli şey iş’tir. İçli dışlı olmayı sevmedikleri için hep bir mesafeli yanları vardır.

Başak burçlarının en önemli fiziksel özelliği ince ve uzun yapılı olmalarıdır. Genellikle zor kilo alırlar. Toprak grubunu temsil ettikleri için karşımıza bazen buğday bazen de esmer olarak çıkarlar. En ayırt edilebilen özellikleri diz kapaklarındaki kemik çıkıntılarıdır. Bir başağın kilo problemi çekiyor olması muhtemelen su alt yapılı bir yükselen burca sahip olmasından kaynaklanıyor olabilir.

Peki Başak burçlarının giyinirken nelere dikkat etmeleri gerekir?

İnce yapılı oldukları için bodycon kıyafetleri rahatlıkla taşıyabiliyor olmalarına rağmen odak noktasını tek bir noktaya çekmek bu grup için doğru olacaktır. İnce belleri, çıkık ve geniş omuzları öne çıkarmak için ideal bölgeler olabilir. V yakalardan uzak durmaları gerekir.

Yukarıda sizin için seçtiğimiz bazı kombinler mevcut. Dilerseniz bir adet fotoğrafınızla birlikte stildanismani@erenperakende.com adresine mail atın, sizin için doğru stili belirleyelim.

Daha fazla ürün incelemek ve sürpriz fırsatlardan faydalanmak için hemen shop.lacoste.com.tr adresine tıklayın!

#LacosteYeniSezon  

#LacosteKadın  
#LacosteKadınMont  
#LacosteKadınGömlek  

View Comments (0)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Scroll To Top