Now Reading
Bu Montlar Tam Senlik!

Bu Montlar Tam Senlik!

Lacoste imdadınıza yetişiyor! Soğuyan havalara savaş açan Lacoste, bu sezonun en çok ses getiren montlarıyla herkese, her stile hitap edecek.

Alaçatı Stili

1-Bomber Ceketler

Pilot ceketi olarak bilinen bomber ceketler, yıllardır bir çok kez el değiştirdi diyebiliriz. Yeri geldi pilot ceketi olarak tanıdık yeri geldi kolej montu olarak karşımıza çıktı. Bu zamansız stilin öncüsü Bomber Ceketler, her sezon olduğu gibi yine oldukça popüler. Özellikle hafta sonu tercihleri için ideal.

Alaçatı Stili

2-Rüzgarlıklar

Soğuklar bana vız gelir sadece yağmurdan korunayım diyen insanlar da var.Sizileri de es geçmedik. İnce rüzgarlıklar hem çok şık, hem de yağmur geçirmiyorlar. Taşıması da bir o kadar kolay. Katlanabilir haliyle ufak çanta halini alan rüzgarlıklar, tatil bavullarının da vazgeçilmezi.

Alaçatı Stili

3-Klasik Montlar

Eğer işiniz dolayısıyla gün boyu klasik giyinmek gibi bir durumunuz varsa klasik montlar tam size göre.Smart casual stilleri sayesinde hafta sonu blue Jean ve t-shirtle de giyebilirsiniz.

Alaçatı Stili

4-Şişme montlar

Günlük stilin bir parçası olan şişme montlar, bu sezonda popülerliğini koruyor olacak. Özel materyal ve fonksiyonlarla bezenen şişme montlar; hem kullanım ve taşıma konforu sağlarken bu kış sizi hiç üşütmeyecek. Lacoste’un şişme mont koleksiyonunda özellikle dikkatimizi çeken özelliklerden biri de ürünlerin sırt ve göğüs bölgelerinde kullanılan kuş tüyü. Kuş tüyü rüzgar erişimini engellerken, vücut ısınızı korumaya yardım edecek. Diğer bir özellikten bahsedecek olursak, ürünlerin sırtındaki askı sayesinde hem bel ayarı yapabilir, hem de sıcaklığınız anda montunuzu çanta haline getirebilirsiniz.

Daha fazla ürün incelemek ve sürpriz fırsatlardan faydalanmak için hemen shop.lacoste.com.tr adresini ziyaret etmeyi sakın unutmayın!

#LacosteErkekŞişmeMont  

#LacosteErkekMontKaban  
#LacosteErkekBomberCeket  
#LacosteErkekRüzgarlıkMont  
#LacosteErkekDeriCeketModelleri  

View Comments (0)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Scroll To Top