Now Reading
Bu Sezon Mutlaka Edinmeniz Gereken 5 Triko

Bu Sezon Mutlaka Edinmeniz Gereken 5 Triko

Havalar serinlediğine göre triko sezonu açılmış oldu. Hava sıcaklıkları 8 dereceye kadar düşmüşken, sonbahar ve kış mevsimini en iyi karşılayabileceğiniz 5 trikoyu sizin için seçtik.Bu sezon kalın örgüler kadar ince trikolar da bir o kadar revaçta. Unutmayın kalın bir kazak, sizi sıcak tutmaya her zaman söz vermeyebilir. Burada dikkat edilmesi gereken husus ürünün içeriğinde kullanılan materyaldir. Sezon dolayısıyla en çok kaşmir ve yün ikilisini tercih etmek, ince bir triko giymenize rağmen hem şık olmanızı sağlayacak hem de sizi ısıtmaya yetecektir.

Lacoste Desenli Triko


1-Grafik Desenli TrikolarEğlenceli kişiliğinizi sonbaharda saklamanıza gerek yok. Lacoste trikoların birbirinden şık ve keyifli trikoları bu sezon tam sizlik! Üstelik yün ve pamuk seçenekleriyle birlikte.


Lacoste Fermuar Detaylı Triko
2-Fermuar detaylı TrikolarFermuar detaylı trikolar her zaman bir kurtarıcı olabilir. İçerisinde kullanacağınız bir t-shirt ortam ısısına ayak uydurmanıza yardımcı olur. Giyim kolaylığını da unutmamak gerek.

Lacoste Boğazlı Triko
3-Boğazlı TrikolarBoğazlı trikoların günümüzdeki kullanım alanlarının genişliğine biraz değinmek istiyorum. Çünkü günümüzde hem klasik bir takımın içerisinde hem de bir blue Jean üzerine kullanabilme alternatifi sağlıyor. Elit görüntüsünün yanı sıra boğazı saran trikolar üst pro-porsiyonunuzu daha uzun göstereceğinden olduğunuzdan daha uzun gözükeceksiniz. Boynunuz ister kalın ister ince olsun, eğer rahatsızlık duymuyorsanız bu sezon ince ve uzun görünmenin yolu boğazlı yaka trikolardan geçiyor!

Lacoste Triko

4-Klasik Trikolarİster V yaka ister oval yaka olsun, gerek gömlek üzeri giyebileceğiniz gerekse blue Jean üzerine giy çık stili kullanabileceğiniz, günlük, eşsiz ve çok yönlü bu ürünlere sanırım hepimiz bayılıyoruz. Hem bugün ne giyeceğim derdinden kurtardığı gibi şık görüntüsü de cabası.

Lacoste Hırka
5-HırkalarKlasik ve garanti bir görüntüyü sevenlerin diğer bir adresi de hırkalar. Özellikle bol seyahat etmenizi gerektiren bir işiniz varsa veya sahada çalışıyorsanız bu sezon dolabınızda hırkalara mutlaka yer ayırın.Vücut ısınız bulunduğunuz ortama göre ani olarak düştüğünde ya da yükseldiğinde hastalanma riskiniz artarken bunun önüne en kolay geçebileceğiniz kıyafet kolay değişim özelliği ile hırkalar olacaktır.


Daha fazla ürün incelemek ve sürpriz fırsatlardan faydalanmak için hemen Shop.lacoste.com.tr adresini ziyaret edin!

#LacosteErkekTriko  

#LacosteErkekHırkaModelleri  

#LacosteErkekMont  

#LacosteBisikletYakaTshirt  

View Comments (0)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Scroll To Top