Now Reading
Deri Çantalar

Deri Çantalar

2015 Lacoste Sonbahar-Kış koleksiyonu aceleci, cesur ve bir çok yeniliklerle karşımıza çıkmaya devam ediyor. Tenis sporundan gelen eski köklerini sürdürürken, sokak tarzı ile arasında muhteşem uyum sağlayan

Lacoste aksesuarlar, her an kullanmak için hayatımızın en pratik parçalarından biri haline geldi.

Eğer hala ‘mutlaka edinmeniz gereken aksesuarlar’’ a göz atmadıysanız, sezonun en trendi ürünlerini keyifle size tanıtacağız.
Öncelikle elegan, klasik ve günlük olarak da kullanabileceğiniz bir görünüm arıyorsanız, koleksiyonun yıldızı kabartma ve pöti-pike dokulu Nelly deri çanta ile tanışın.

Bugüne kadar kullanılan sade renkler ve ikonik timsah logosunun dışında tasarım, bu sezon farklı bir adım atlıyor. Tazeliğin ve yeniliğin etkisini görmek mümkün. Yeşilin bir çok tonu, koyu mavi ve beyaz bu sezonki en çok kullandığı renkler arasında. Ayrıca pratik kesime sahip kullanışlı cüzdanıyla da görüntüyü tamamlayabilirsiniz.

Daha sportif olduğunuzu var sayalım. Koleksiyonda size uygun parçalarda var. Mesela bizim favorimiz çapraz askılı – koyu mavi çantalar.Cüzdanları da bulunuyor. Yürüyüşe giderken yanınızda çok fazla şey taşımak istemiyorsanız ideal tercih olabilir. Farklı bir seçenek olarak, eşiniz ya da sevgiliniz için alınabilecek iyi bir hediye alternatifi diyebiliriz.

#LacosteÇanta

 

#LacosteKlasikÇanta

 

#LacosteCüzdan

 

#KadınÇanta

 

View Comments (0)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Scroll To Top