Now Reading
Film İncelemesi: Hızlı ve Öfkeli 7

Film İncelemesi: Hızlı ve Öfkeli 7

En İyisi Çok Uzakta

Uzun zamandır beklenen heyecan verici bir deneyim yaşatan, muhtemelen bugüne kadar görülmüş en zorlu film Fast and Furious 7 söz verildiği üzere çekildi. Film efektlerinde bu güne kadar görülmüş en iyi ve en güçlü karakterler yer alıyor ama yinede biz filmin içindeki melankoliyi hissedemiyoruz.

Bazı sahneler bizi 15 yıldır süren filmin geçmişine götürüyor. Brian O’Conner bazı mezarlık sahnelerinde ve otobüs kazasında ölüme çok yakınlaşıyor. Bu yüzden Paul Walker’ın trajik ölümü filmin kendisinden çok daha olağanüstü gerçek yaşam olayları ile tüm film boyunca izleyicilerin aklında kaldı diyebiliriz.

Genel atmosfer; heyecan ve üzüntü karışımı. Çünkü biliyoruz ki filmin başında birkaç kez bahsedildiği gibi bu gerçekten son kez ekipçe birlikte sürecekleri film olmasına rağmen, seri sözleşmeler ve dışarıdan dublörler ile devam ediyor.

Ünlülerin karşı konulamaz serveti de bu film ile başladı. Zaten orjinal ekip Dwayne Johnson’a bir önceki bölümde katılmıştı, Jason Statham ekibe şeytan karakteriyle, Jeff Bridges Bay Hiçkimse , Tony Jaa Thai dövüş sanatçısı, Djiman Hounsou afrikalı oyuncu ve Bollywood yıldızı Ali Fazal karma dövüş sanatları şampiyonu Ronda Rousey olarak kadroya katılmışlardı.

Etkileyici son da Brian O’Connor seneryoya uygun şekilde ekibine veda ederek, ailesine hayatını adamak için gidiyor, fakat müzik ve geri aramalar önceki Fast and Furious bölümlerinden, onlar aslında bu şekilde Paul Walker’a veda ederken, bu seyirciyi nefes nefese bırakıyor.

Hızlı ve Öfkeli 7’yi genel eleştirenler ve yorumlar devam filminde hemfikir görünüyor. Bu muhtemelen bugüne kadar en iyi çekilmiş, büyük miktarda üzüntü ve yas içeren, izleyicilerin duygularına hitap eden,muhteşem görsel efektlere sahip filmdir.

#LacosteErkek

 

#LacosteFilmYıldızları

 

#LacosteStili

 

View Comments (0)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Scroll To Top