Şuan Okunuyor
French Flair

French Flair

Lacoste’un beklenen ikinci koleksiyonu French Flair sonunda mağazalarda ve online’da!Vakit kaybetmeden koleksiyonu incelemeye koyulduk.

Koleksiyon Ruhu

Lacoste’un önceki koleksiyonlarına nazaran oldukça farklı bir koleksiyon ile karşı karşıyayız. Bu kez kortlardaki kuralları yıkıyoruz. Çünkü Lacoste’un yeni koleksiyonu French Flair ile tenis kortları bu mevsim sokaklara adım atıyor.

Elegant, sporcu ve zamansız olan koleksiyon temiz çizgilerden oluşuyor. Korttan fırlamışsınız izlenimine hazır olun!

Grafikler

Koleksiyonun çizgisi oldukça net, belirgin ve keskin.Allure Nautiqe koleksiyonuna göre daha sakin. Kafa karıştırıcı desenlerden uzak.Baptiste, bu kez ‘azlık çokluktur’ felsefesine epey değinmiş.

Renkler

Erkek koleksiyonuna özellikle soğuk mavi tonları hakimken, kadın koleksiyonunda yeşiller ve bordolar kendinden oldukça söz ettiriyor.

Detay

Yün kazaklar,bordo chinolar özellikle erkek koleksiyonunda göze çarparken, kadın koleksiyonu oldukça feminen.Plise detayları en çok göze çarpanlardan. Pololar günlük kıyafet olmaktan çıkıp bluz görünümüne yaklaşıyor.Balıkçı yaka triko
üzerine giyilen blazer detayı ise Rene Lacoste’un tenis sahalarından geliyor.

Yeni koleksiyon French Flair’i daha yakından incelemek isterseniz www.shop.lacoste.com.tr adresini ziyaret etmeyi unutmayın!

#LacosteYeniSezonErkek  

#LacosteYeniSezonKadın  

Ayrıca Bakınız

#LacosteLiveErkekTriko  

Yorumları görüntüle (0)

Yorum Yapın

Eposta adresiniz kimseyle paylaşılmayacaktır.