Now Reading
Hafta sonu Planın Hazır,Peki Sen Hazır Mısın?

Hafta sonu Planın Hazır,Peki Sen Hazır Mısın?

Hafta sonu geldi! Güneş de günümüzü aydınlatmakla yetinmiyor artık ısıtıp tenimizi yakmaya başlamışken bronze tende hangi renkler daha uygun duracak bakalım.

Deniz kenarında, geçen yelkenlere karşı gün batımını izlerken; şort ve keten gömlek ile trendi yakalayabilirsiniz. Pastel tonları bronz tende her zaman daha çekici gözükecek ve taze bir görünüm kazanmanızı sağlayacak.

Yaz akşamları hafif esintili geçebilir. Akşam yemeğe giderken polonuzun üstüne, sırtınıza alacağınız ince bir triko sizi hem üşütmeyecek, hem de terletmeyecek.

Havaların ısınmasıyla festivaller, açık hava sinemaları da başladı. Bir göz atmaya ne dersiniz? Lacoste – Kültür Sanat

Bizim seçimimiz ortama tam uyacak ve rahatça hareket etmenizi sağlayacak kargo tipi şortlar. Modası asla geçmeyen bu şortların üzerine t-shirt geçirmeniz yeter. Hayat zaman kaybetmek için çok kısa bunu biliyoruz ve hafta sonu en pratik hazırlanma için shop.lacoste.com.tr ‘yi tavsiye ederek işinizi kolaylaştırıyoruz.

Özellikle pazar günü geldiğinde hepimiz biraz rahatlık ararız. Hafta içi; eğer şirketiniz free- Friday (serbest cuma) yapmıyorsa ve kendi işinizde çalışmıyorsanız aradığınız rahatlık hafta sonu bilgisayarınızın başında shop.lacoste.com.tr’ de sizi bekliyor. Sade bir eşortman altı,t-shirt ile pazar yürüyüşü yapabilir, komşularınıza mangal yakabilir, arkadaşlarınızla basket maçına gidebilirsiniz. Rahat giyinebileceğiniz sadece haftasonu varken size spor koleksiyonumuzu öneriyoruz.

Harika bir hafta sonu diliyoruz!

#LacosteErkek  

#LacosteErkekTrikolar  

#LacosteErkekŞortlar  

View Comments (0)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Scroll To Top