Şuan Okunuyor
Lacoste ile Hedefin Artık Daha Yakın!

Lacoste ile Hedefin Artık Daha Yakın!

Sevdiğiniz sporu rahat aynı zamanda şık kıyafetler içinde yapmak ister misiniz? Bu sezonu enerjinizle altüst edin. Hedefinize ulaşmanız için güç toplamalısınız. Artık daha uzun koşmalı, daha sıkı antrenman yapmalı ve daha tarz gözükmelisiniz. Bunun için ihtiyacınız olan her şey burada.
Lacoste sizi uç noktalara taşıyacak karşı konulmaz sofistike tarzıyla karşınızda.
Lacoste’un spor giyim koleksiyonu, ürettiği özel kumaşı sayesinde soğuk havada antrenman yaparken sizi sıcak tutar aynı zamanda serinlik ve nefes alabilirlik sunar.

Spor yaparken , kıyafetiniz hareket kabiliyetinizi kısıtlamamalı, siz özgürsünüz ve kıyafetiniz vücudunuzun bir parçasıymış gibi size bunu hissettirmeli.

Lacoste’un modern spor koleksiyonu içinde artık antrenman yaparken de şık gözükebilirsiniz. Esnek ve klasik kesimleriyle sınırsız hareket sağlayan, son derece yumuşak eşofman altları sayesinde egzersiz sırasında zarafetinizi de sergilemenize yardımcı olacak.

Bunun için terlemeye karşı su geçirmez kumaşa sahip, dikişsiz ve havalı modelde spor kıyafetler tercih etmelisiniz. Tabi spor sonrası üşütmemeniz için kapüşonlu bir cekete de ihtiyacınız olacak. Özellikle havaların yavaş yavaş soğumaya başladığı bu günlerde Lacoste montunuz rüzgarda ve yağmurda özel kumaşı sayesinde sizi koruyacak ve sıradışı Lacoste ürünleri ile elegant bir tarz yakalayacaksınız.

Sonbahara ve sonrasına uygun bu sezonun spor giyim stilleri shop.Lacoste.com’da sizi bekliyor.

#LacosteSporKadın

 

#LacosteSporErkek

 

#LacosteSporÇocuk

 

Ayrıca Bakınız

Yorumları görüntüle (0)

Yorum Yapın

Eposta adresiniz kimseyle paylaşılmayacaktır.