Now Reading
Lacoste İndirimi Başladı!

Lacoste İndirimi Başladı!

Yeni yıla girmemize sayılı günler kala sizi en çok mutlu edeceğini bildiğimiz haberi veriyoruz! Lacoste indirimi başladı!

Severlerine sezonda 3 koleksiyon sunan Lacoste’un bu yıl ki temaları;minimal çizgiler ve grafik detaylar üzerineydi.
Marine ve blok renkler üzerine yoğunlaşan koleksiyonun en sevilen parçaları kapsül astronot koleksiyonundan parçalar oldu.

İndirimde Lacoste’tan Ne Alınmalı?1-Lacoste Mont

Lacoste indiriminde kesinlikle kaçırmaması gereken parçalardan ilki montlar.

Bu sezon kadın ve erkek montlarında, özellikle kuş tüyü detayların yanı sıra, su geçirmez ve su iticilik özellikleri bulunuyor. İsteğinize göre uzun veya kısa olarak boyları değişiklik gösterirken, modellerde de klasik veya spor model tercih edebilmeniz mümkün.

Lacoste montların en önemli özelliklerinden biri fonksiyonel olmaları. Kolları çıkıp yelek olabilen, çift taraflı montlar yine bu sezon en çok tercih edilenlerden biri. Kesinlikle indirimde kaçırmayın!2-Lacoste Gömlek

Lacoste’un en çok öne çıkardığı ürün gruplarından biri olan Lacoste gömlekler, indirimde kaçırılmaması gerekenlerden biri.
Yaka, kol ve fit çeşitliliği bulunan gömleklerde günlük, klasik ve spor olarak gömlekler ayrılıyor. Blue Jean gömlekten, kısa kollu veya cep detaylıya kadar herkese hitap ediyorlar. Üzerlerinde uygulanan özel nano-teknoloji sayesinde koku geçirmez, ter kokusu emici , su itici, leke tutmaz gibi apreler yer alan gömlekler, siz farkında olmasanız bile hayatınızı kolaylaştırıyor.3-Lacoste Trikolar

Kışın soğuk havalarda kat kat ve polyester kazak giymek yerine şık ve yünlü bir triko giymeye ne dersiniz?

Lacoste’un tüm trikoları saf ve sağlıklı malzemelerden üretiliyor. Yünlü veya pamuklu seçeneklere sahip ürünler sizi hem sıcak tutarken hava geçirgenliğinizi sağladığı için sizin üşütmeyecek ve terletmeyecek. Blok renklerle birlikte, çizgi ve kare desenli bir çok model, kış mevsiminin daha renkli geçmesini sağlayacak.4-Lacoste Atkı Bere

Kış mevsiminin olmazsa olmazı aksesuarlar da Lacoste indiriminde mutlaka göz atılması gereken parçalardan. Henüz yılbaşı hediyelerini almayanlar için bir alternatif olurken, soğuktan sizi kış boyu koruyacak.

Daha fazla ürün incelemek ve sürpriz fırsatlardan yararlanmak için hemen Shop.lacoste.com.tr adresini ziyaret etmeyi unutmayın!#LacosteErkekİndirim  

#LacosteKadınİndirim  

#LacosteErkekMontİndirim  
#LacosteBayanMontİndirim  
#LacosteBayanÇanta  

#LacosteErkekGömlek  

High Success Rate 1Z0-067 Exam For Oracle Database 12c Administrator Certified Professional

The sky Upgrade Oracle9i/10g/11g OCA OR OCP to Oracle Database 12c OCP is already bright. Oracle 1Z0-067 Exam At this Oracle 1Z0-067 Exam moment, Li Mu is driving towards the company in http://www.passexamcert.com the morning glow. Mom smiled, I can imagine her brilliant expression at the moment, the floor began to shake again, I pressed it with my limbs, but it shocked me. When she approached, Jiang Oracle Database 12c Administrator Certified Professional 1Z0-067 Aimin immediately closed 1Z0-067 Exam her mouth and smiled at her.

He is not only Oracle 1Z0-067 Exam a colleague, but also a leader of his own. Let the individual 1Z0-067 Exam open I didn t see it. Oracle Database 12c Administrator Certified Professional 1Z0-067 I Oracle Database 12c Administrator Certified Professional 1Z0-067 Exam Oracle 1Z0-067 Exam still know. The last time we ate, I saw Oracle 1Z0-067 Exam it. Upgrade Oracle9i/10g/11g OCA OR OCP to Oracle Database 12c OCP I haven t been good, I have a hard fight and I put on a safe spot.

If the phone is Oracle 1Z0-067 Exam connected, Affin s face and mood will naturally be good. Who knows that his son came to Haikou, rarely talked, rarely laughed, silent and cold, and was full of Oracle Database 12c Administrator Certified Professional 1Z0-067 hostility 1Z0-067 Exam to Huang Jian, which made Alian sad. It was necessary to hold something tight before it could be released. xiAbook. Next Book Upgrade Oracle9i/10g/11g OCA OR OCP to Oracle Database 12c OCP Net 33 Drive by the children, carrying Wu Zhou and Cheng Zhifang to come to the most esoteric teahouse in the Harbour Bridge, Water worry free , the last place where Tianchi was in negotiations with Oracle 1Z0-067 Exam the cold flame, this time, It was the three of them Oracle 1Z0-067 Exam Oracle 1Z0-067 Exam who had asked Lu Yue to have a face to face conversation. a total of 105 yuan. Axiang heard this number, 1Z0-067 Exam shocked, more than 100, Equivalent to her two semester living expenses She also thought that the ticket for last night was more than 40 yuan, and she had eaten and drunk this morning last night.

View Comments (0)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Scroll To Top