Now Reading
Lacoste Sevgililer Günü Hediyeleri

Lacoste Sevgililer Günü Hediyeleri

Her yıl 14 Şubat’ta tüm dünyada kutlanan sevgililer gününün hikâyesi milattan sonra III. yüzyıla kadar dayanıyor. O dönemin Roma İmparatoru 2. Cladius katı kurallarla Roma’yı yönetiyordu. En büyük sıkıntısı ordusunda savaşan askerin azlığı olan hükümdara göre sayı azlığının nedeni Romalı erkeklerin sevgililerini ve ailelerini bırakmak istememeleriydi. Asker sayısını arttırmak isteyen kral Roma’daki tüm nişan ve evlilikleri yasakladı. Roma hükümdarı Claudius zamanında yaşayan papaz Aziz Valentine ise kendisi gibi bir papaz olan Aziz Marius ile beraber hükümdardan gizli olarak çiftleri evlendiriyordu. Kısa bir süre sonra durumun farkına varan kral Aziz Valentine’i tutuklatarak öldürülmesini emretti. Sopa ile dövülerek öldürülen Aziz Valentine 14 Şubat M.S. 270 yılında Hristiyan şehitliğine gömüldü. O günden beri de Aziz Valentine’i anmak amacıyla 14 Şubat, sevgililer günü olarak kutlanıyor. Sevgililer birbirlerine olan aşklarını ise sevgililer günü ile gösteriyor.

Sevgililer Günü İçin Erkek Sevgiliye Hediye Önerileri

Çiftlerin birbirlerine hediye alarak aşklarını tazeledikleri özel günlerden biri olan sevgililer günü için pek çok hediye seçeneği bulunuyor. Bu özel günde sevgiliniz için kalıcı ve anlamlı hediyeler alarak ona olan ilginizin farkına varmasını sağlayabilirsiniz.Kaliteli kumaşları ve şık tasarımları ile sezon trendlerine yön veren Lacoste, erkekler için özel olarak tasarlanan giyim ve aksesuar ürünleri ile sevgililer gününüzü unutulmaz bir ana dönüştürmenize yardımcı oluyor. Kendine has tarzı ve yaratıcılığı ile zamansız şıklığın adresi olan erkek polo tişört ya da kazaklardan sevdiğinize uygun bedeni ve sevdiği rengi seçerek günlük yaşamına şık dokunuşlar getirebilirsiniz. Sevgiliniz klasik giyinmeyi seviyorsa onun için şık bir erkek gömlek seçebilir, iş hayatının tekdüze formuna dinamik bir hava katabilirsiniz. Birbirinden şık ve stil sahibi tasarımlara sahip olan gömlek modelleri ile ön plana çıkan Lacoste’ın koleksiyonlarına göz atarak dilediğiniz modeli kolayca satın alabilirsiniz.

Sevgililer Günü İçin Kadın Sevgiliye Hediye Önerileri

14 Şubat Sevgililer Günü için kadınlara verilebilecek hediyelerin başında elbette çiçekler yer alıyor. Sevgililer Günü ile özdeşleşen kırmızı güllerin yanında papatya, karanfil, beyaz güller veya kocaman bir çiçek buketi sevgilinizi çok mutlu edecek hediyeler arasında. Ancak günün sonunda kuruyacak ve büyük ihtimalle de çöpe atılacak çiçeklerle birlikte, sevgilinize kendini daha özel hissetmesini sağlayacak kalıcı, günlük hayatında zevkle kullanacağı bir hediye vermek Sevgililer Günü’nü unutulmaz kılacaktır.Dünyaca ünlü Fransız markası Lacoste’un kadınlara özel olarak tasarladığı kadın ruhunu özgürleştiren tasarımlara göz atabilirsiniz. Sevgiliniz spor giyinmeyi seviyorsa rahat ve şık kadın polo tişörtlerine göz atabilirsiniz. Canlı renkleri ve kaliteli kumaşları ile stil sahibi kadınların gözdesi olan polo modellerinden sevdiği rengi satın alabilirsiniz. Gömlek, etek, triko, mont ve kaban, pantolon ve elbise gibi giyim ürünlerine sahip olan Lacoste, şık ve kaliteli ürünleri ile sevgililer gününüzü çok daha keyifli bir hale getirebiliyor. Ayrıca sevgiliniz için kadınların vazgeçilmez aksesuarlarından biri olan çanta modellerini gözden geçirebilir, tarzına uygun çantalardan dilediğinizi seçebilirsiniz.

Daha fazla hediye seçeneği için Lacoste.com.tr adresini ziyaret etmeyi unutmayın!

Cisco 200-601 Real Exam Is What You Need To Take

The gun, the life of Li Si, also took his life. 7wenxue. Kung Fu is the topic of the size of the practice, and continues to say Cisco 200-601 Real Exam that Zhou Meng and Liu Haizhu s CCNA Industrial 200-601 crystal like relationship, that http://www.passexamcert.com/200-601.html era is not only the two of them, but most of the lovers are like this, whoever has premarital sex How many people laughed at it. And said that outside the courtyard wall is a four lane road In the darkness, Wang Luoguo Cisco 200-601 Real Exam s eyes, which are close to being blind, can t see anything Cisco 200-601 Real Exam at all, like a headless fly running wild and colliding on the road. He doesn t know how to refuse Zhang s former Cisco 200-601 Real Exam father and father. When it comes to one to many, Liu Haizhu fights in a small space, trying Managing Industrial Networking for Manufacturing with Cisco Technologies to create chaos, fighting back, and unsuccessful. People 200-601 Real Exam fight is an imposing manner.

She did CCNA Industrial 200-601 not cry so loudly Besides, I also plan to open a shop with couple Li Jiaocheng, things on the dock, things like dog wands and cat wands, depending on the Cisco 200-601 Real Exam pulse of your elders. Godmother really blind people Cisco 200-601 Real Exam wrong, Xiao Qin is doing that kind of 200-601 Real Exam thing She relaxed like a bird, happy like a fairy, celestial gold Luan Po not Nebuchadrezzurra, the emperor Lao Zi do not accompany, one insisted, only to accompany the restaurant, to accompany the small north, you stink mother, go away with me. In addition, we must also be prepared to expand the scale, in accordance with the design requirements of the eight tables and tables, several relatives at home, as long as there are four legs broken stool all received, repair as soon as possible. In order Managing Industrial Networking for Manufacturing with Cisco Technologies to achieve his desire to finish the burial of the burial ground, Jiacheng went to great lengths to find a good relationship with his Cisco 200-601 Real Exam friend and did the executor Cisco 200-601 Real Exam s duty.

Rather not 200-601 Real Exam Zeng Guofan laughed These free man, really Cisco 200-601 Real Exam can lift me.I do not know the meat I do not know the meat I am no money Cisco 200-601 Real Exam In fact, if I can ensure that the perennial, I really satisfied Sometimes it is not enough to eat, can only eat their own pickled pickles cough To tell the truth, I really want to resign this assistant does not do, to Yuelu Academy and Mr. Once home from the house stress is the former courtyard, hall, garden, CCNA Industrial 200-601 vegetables. Adult As soon as he was busy investigating the relief, the water never drank it, and the next official gave the cook a pot of taro sweet potato soup. His whole body was CCNA Industrial 200-601 Real Exam also covered with straw, earth, and has nothing to Managing Industrial Networking for Manufacturing with Cisco Technologies do with the beggar outside prison.

View Comments (0)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Scroll To Top