Now Reading
Mart Ayında Balık Burcuna Kombin Önerileri

Mart Ayında Balık Burcuna Kombin Önerileri

Bazılarımız için hurafeden öteye geçemese de karmik güç ve enerji insanları burçlara ve onların kişisel ve dış görünüşlerine değiniyor. Yani; insanların natal haritalarının onların hem kişiliklerini yönlendirdiğini hem de her burca ait insanların fiziksel yapılarının da buna bağlı olarak şekillendiğini söylüyorlar.

İşte tam bu sırada biz olaya el atıyoruz.

Bu ay ve bundan sonraki aylarda burçların giyim üzerindeki etkilerinden bahsedeceğiz. Hangi burcun insanı nasıl giyinmeli? Nelere dikkat etmelidir?

Bu ay bilindiği üzere Balık burçlarının ayı.20 Mart itibariyle bu süreç 12 burcun ilk burcu olan Koç ile devam ediyor olacak. Koç burçları sabredin yazımız 20 Mart sonrasında yayında olacak.

Balık Burcu

12 burcun en sonuncusu ve su grubunun 3. burcu olan Balıkları hep duygusal olarak biliriz. Balık burçlarının fiziksel özelliklerine değinecek olursak ilk gözümüze çarpacak olan iri gözleridir.

Su grubunun hepsinde olduğu gibi biraz daha balık etli olan bu grupta ince bel fakat geniş basen göze çarpar.
Bunun önüne geçebilmek adına üst grupta daha bol kesim parçalar kullanılmalı, alt gruplarda ise dar kesim tercih edilmelidir.

Eğer böyle bir tarzı sevmiyorsanız bununla bağlantılı olarak alt gruplarda boru paça pantolon ile üst gruba giyeceğiz klasik kesim bir üst grup yine aynı görüntüyü verecektir. Buradaki amaç basenlerin göze çarpan büyük görüntüsünü vücut oranı ile dengelemek olacaktır.

Yukarıda www.shoplacoste.com’tan sizin için seçtiğimiz kombinler yer alıyor.

Balık burcuna mensup kişilerin ikinci en önemli özelliklerinden biri ise ayaklarıdır.Ayak sağlığı bu grup için çok önemlidir. Genellikle ağrı çektikleri söylenir. Kemik çıkıntısı bu grubun en çok karşılaştığı sorunlardan biridir.Özellikle topuklu ayakkabıdan kaçınarak daha düz seçimler hatta ortopedik seçimler yapmalarını öneriyoruz.

Bu sebeple sizlere önerimiz Lacoste’un ortholite adını verdiği ortopedik sneakerslar olacak.

#LacosteKadınMont  

#LacosteKadınAstroloji  

#LacosteKadın  

#LacosteKadınPantolon  

View Comments (0)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Scroll To Top