Now Reading
Mayıs Ayında Boğa Burcuna Kombin Önerileri

Mayıs Ayında Boğa Burcuna Kombin Önerileri

Boğa burcu, sabırlı, sorumluluk sahibi, insancıl olarak bilinse de tüm burçlar arasında en azimli, en katı, en inatçı burçtur. Boğa burcu aşkın yıldızı olan Venüs tarafından yönetilir.

Peki mayıs ayının gözdesi Venüs’ün temsilcisi Boğa burcunun giymesi ve giymemesi gerekenler nelerdir? Gelin bu burcu hem ele alalım hem de neler yapabiliriz gözden geçirelim.

Yapması gerekenler üzerine karar vermekte oldukça zorlanan Boğa burcu, karar verdikten sonra yapmak istediğinden asla geri dönmez ve kimse onu alıkoyamaz. Bu nedenle doğru yönlendirilmeleri gerekir.

Toprak grubunun en güçlü burcu olması, otomatik olarak fiziksel özelliklerini de etkilemektedir.

Fiziksel özelliklerine baktığımızda geniş omuz ve basen hemen dikkatinizi çeker. Dolayısıyla kesinlikle optik illüzyon uygulanması gereken bir burçtur.

Asimetrik kesimler, inceli-uzunlu parçalar ya da tunikler bu grup için ideal olacaktır.

Bunların hiç birini yapamıyorsanız renk geçişlerine ve yine optik illüzyonlara başvurabilirsiniz.

Geniş omuzları ve güçlü kolları olduğu için ince askılı yerine daha kalın askılar tercih etmesi yerinde olacaktır. Eğer yüz şeklinizde de keskin hatlar varsa kesinlikle oval yakalar size göre diyebiliriz.

Geniş kalçaları kapatmak için seçeceğiniz boru kesim veya flare paça pantolonlar iken, ayakkabı seçiminde daha zarif modelleri tercih edebilirsiniz.

Boğa burcu için seçmiş olduğumuz ürünleri incelemek için hemen shop.lacoste.com.tr adresini ziyaret etmeyi unutmayın!

#LacosteModaKadınBluzlar

 

#LacosteKadınGömlekler

 

#LacosteBlogKadın

 

View Comments (0)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Scroll To Top