Now Reading
O’na Aşkını Lacoste İle Göster

O’na Aşkını Lacoste İle Göster

St.Valentine’in iyi niyeti ve özellikle birbirini seven insanları evlendirmesiyle başlayan süreci, günümüzde Sevgililer Günü olarak her yıl 14 Şubat günü kutlanmakta.

Bu yıl ki Sevgililer Günü önümüzdeki hafta Çarşamba günü kutlanıyor olacak. Henüz ilk sevgililer gününü kutlayacak çiftler ya da sevgilisine ne alacağını bilemeyenler muhakkak vardır. Biz de yanımıza hediye danışmanımızı alarak yardımınıza koştuk. Lacoste’tan sevgilinize onu özel ve güzel hissettirecek bakalım neler hediye edebilirsiniz?

Erkekler İçin Sevgililer Günü Hediye Önerileri1-Lacoste saat modelleri

İlk akla gelen hediyelerden biri olmasının yanı sıra Lacoste saat, klasik ve ikonik bir parça olduğu için asla eskimeyecek bir öneri olacaktır. Sevgiliniz ofiste de günlük hayatında da bu saatleri oldukça rahat kullanabilir.2018 yılının saat trendlerinde baktığımızda bu sezon deri ve klasik modellerin oldukça revaçta olduğunu göreceksiniz. Vintage izlenimi bırakan bu saatleri ister blue jeanle hafta sonu kullansın, ister ofiste şık bir kombinle kullansın dikkatleri çekecek bir parça olacaktır.

Eğer sevgiliniz enerjik ve hareketliyse L1212 Lacoste saatlerin renklilerinden de hediye edebilirsiniz.

2-Lacoste Gömlek ModelleriBir erkeğe Lacoste’tan alınabilecek en iyi hediye önerilerinden bir diğeri de tabi ki gömlek olacaktır. Lacoste gömlekler klasik ve spor tarzda geniş bir yelpazeye sahip. Üstelik özellikle klasik modellerinde yer alan özel nano teknolojileri sayesinde kullanım kolaylığı sağlıyor. Örneğin ütü istemeyen, kırışmayan bir gömlek, erkek arkadaşınızın her an sizi yanında hissetmesini sağlamasının bir diğer yolu olabilir.3-Lacoste Polo Tişört Modelleri

Klasik ve spor giyimin vazgeçilmez parçalarından biri olan Lacoste Polo Tişörtler, hediye edilen kişiyi «bugün ne giysem» sorusundan kurtararak, hayatını kolaylaştıracak. Hem şık hem de spor bir ürün hediye etmek istiyorsanız, özellikle mevsim için tasarlanan Lacoste L1312 uzun kollu polo modellerini inceleyebilirsiniz.

Kadınlar İçin Sevgililer Günü Hediye Önerileri

Şu bir gerçek ki söz konusu hediye olunca erkekler kadınlar kadar ince olamayabiliyorlar.

Bu sebeple umarız bu yazımızı okurlar çünkü genellikle kadınların aldıkları hediyeleri değiştirdiklerine çok rastlıyoruz. Bu sebeple dikkat etmeniz gereken hususlardan ilki, hediye alacağınız kişinin beden ölçüleri olmalı. Bir de az çok üzerinde gördüğünüz şeylerin bir ortak noktasını bulmaya çalışabilirsiniz. Örneğin, kız arkadaşınız belki çiçek desenleri seviyordur ya da daha minimal parçaları tercih ediyordur.1-Lacoste Kadın Gömlek Modelleri

Tıpkı erkekte olduğu gibi kadında da en çok revaç gören hediye alternatiflerinden ilki gömlekler.Çünkü Lacoste gömlek hem spor hem de klasik hemen her yere uyum sağlayabiliyor, kolay kombinlenebiliyor. Üzerine trikoyla, elbiseyle ya da Jean pantolonla kullanabileceğiniz Lacoste kadın gömleklerle şık gözükmek çok kolay olacak.2-Lacoste Çanta Modelleri

Rene Lacoste’un karısı Simon Thion De La Chaume, profesyonel bir golf oyuncuysuydu. Çift evlendikten sonra evlerinin bahçesine büyük bir golf sahası yaptımışlardı. Büyük bir mimari teknikle yapılan bu golf sahasından esinlenerek tasarlanan Lacoste Çantalar, bu sahanın adını aldı.Chantago.

Lacoste’un yıllardır ikonik çanta modeli haline gelen Chantago, klasik ve zarif yönüyle bu sevgililer gününde de sevgilinizi etkilemeye devam edecek.3-Lacoste Ayakkabı Modelleri

Hediye olarak ayakkabı almak ilk etapta kulağa zor gibi gelse de aksine oldukça kolay. Son zamanların trendlerinden biri olan beyaz spor sneakers ayakkabılar hala oldukça beğenilen modellerden biri. Lacoste’un zarif ayakkabı ve bot koleksiyonunda kalın topuklu ve bilekli botlar bu sezonki kaba sneakers modasını destekliyor. İçeride mutlaka göz atılması gereken parçalar var.

Daha fazla ürün incelemek ve sürpriz fırsatlardan faydalanmak için hemen shop.lacoste.com.tr adresini ziyaret etmeyi unutmayın!

IASSC ICBB Exam Demo : IASSC Certified Lean Six Sigma Black Belt

Do you know what is lean I ICBB Exam Demo was really like that.I am in the basement of IASSC ICBB Exam Demo the IASSC ICBB Exam Demo War Brothers photo is a field camouflage black berets black leather IASSC ICBB Exam Demo boots large Lean Six Sigma Black Belt ICBB color wolf teeth armbands chest a Chinese Army spike special group color chest, coupled with a pair of daily wear we wear Bright high waist large leather boots, dark skinny, both eyes light, although not like Stallone covered IASSC Certified Lean Six Sigma Black Belt with frog IASSC ICBB Exam Demo like tendon meat to come out, but the kind of absolute fierce sturdy inside the bones. The advantage of freelancers is that no one is urging you to get on and http://www.passexamcert.com off your work, finishing your work and what you want to do. But won.Just wait till dark.Do you know what it was like to watch the Brotherhood s meal open Is drooling ah I was swallowing saliva waiting for the dark, I think they had finished hammering they will eat the dog day will not give, have to give me a good. Ah I suddenly sat up, my mind is gone.What can I do This is not completely bad vegetables yet I am at least 50 kilometers away from the target.

Li Lao The stick also noticed the change of IASSC ICBB Exam Demo everyone s expression, but Li Lao stick did not explain anything. However, Li Wu s way of revenge is beyond the expectations of everyone. When Dongba Tianyi spoke, perhaps ICBB Exam Demo the enemy did not have a blasphemy, but this Hu Shiling was first smashed. Li Canran and others have hated children growing IASSC ICBB Exam Demo up IASSC ICBB Exam Demo under the tens of meters high chimney since IASSC Certified Lean Six Sigma Black Belt childhood, because they ICBB Exam Demo think that the food they have worked so hard to eat is eaten by the children who are free of the river, and, Lean Six Sigma Black Belt ICBB on the other side of the river. Staring at Zhang Laoliu asked You tell me, what is IASSC ICBB Exam Demo your name I My name is Zhang Laoliu.

On IASSC ICBB Exam Demo IASSC ICBB Exam Demo TV and newspapers, several big figures IASSC ICBB Exam Demo from Haikou Lean Six Sigma Black Belt ICBB ICBB Exam Demo and Hainan also participated IASSC ICBB Exam Demo in the http://www.testkingdump.com/ICBB.html ribbon cutting. When you meet, one face only sees two purples. My office is a small IASSC Certified Lean Six Sigma Black Belt room outside the boss.

View Comments (0)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Scroll To Top