Now Reading
Özel Rene Did It First Koleksiyonu

Özel Rene Did It First Koleksiyonu

Rene did it first, sezonun şüphesiz en beğenilen koleksiyonuydu. Geçtiğimiz yıl New York Fashion Week’ te en çok konuşulan defile olmuştu.

Rene did it first (ilk Rene buldu)Rene Lacoste ’un ilk polo t-shirtü bulmasına ithafen hazırlanan bir koleksiyon. İçerisinde ağırlıklı olarak spor kombinler bulunuyor. Dilerseniz koleksiyonun videosunu aşağıda izleyebilirsiniz.

Gelelim bugünkü konumuza. Bugünkü konumuz kaygısız iyi görünmenin yolları. Bildiğiniz üzere jet sosyetenin de son trendi olan bu akımda kendinizle uğraştığınızı karşınızdakilere belli etmemelisiniz.

Çabasız şıklık gerektiren bu trend bir nevi giy-çık kombini aslında.
Bizim seçimimiz Rene Did It First koleksiyonunun en gözde parçalarından özel dokuma polo tshirt ile giyeceğiniz Jean pantolon ve sneakers.Bu dokuma polonun yapısı klasik L12.12 pololara göre biraz daha farklı. İçerisindeki dokuma şekli dolayısıyla 2 kat fazla iplik ile dokunuyor. Bu da aslında polo tshirte sweatshirt havası katıyor. Kalın yapısı sayesinde bu güzel bahar gününde giymek için spor bir seçenek. Artık çantanızı alıp, dışarı çıkmaya hazırsınız.

#LacosteRenePoloYaka

 

#LacostePantolonŞort

 

#LacosteAyakkabı

 

#LacosteKoleksiyon

 

View Comments (0)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Scroll To Top