Now Reading
Parlak Çantalar

Parlak Çantalar

Çantaların, kadınların en sevdiği aksesuarlardan biri olduğunu biliyoruz. Üstelik büyük, orta, küçük boy seçeneklerine dahası da eklenmişken!

Yaz mevsiminde yapılan aksesuar tercihleri, kış mevsimine göre her zaman kolay olmuştur. Çünkü yaz boyunca giyeceğiniz renkleri birbiriyle karıştırabilirsiniz. Aksesuarlarda da sezon boyunca birkaç açık renk işinizi görecektir. Fakat kış aylarında ne yazık ki durum böyle değil. En önemlisi de mevsim boyunca psikolojik olarak koyu renkler tercih ediyor olmamız. Biz de bu kış, karanlık renklerin etkisini nasıl azaltırız diye düşündük ve birkaç öneride bulmak istedik.

Ortalama bir kombinde, orta parça(kemer) ve ayakkabı – çanta birlikteliği kullanılır. Fakat kış aylarında bu uyumun zor olduğunu biliyoruz. Bu sorunun en iyi çözümü monokrom bir kombin üzerine tercih edeceğiniz, her renk ile kolay kullanılabilir çantalar olabilir.

Lacoste ’un bu sezonki koleksiyonunda L12.12 klasiklerinin renklerine yenileri eklendi. Altın, gümüş ve bronz renkleri ve ışıltılı yapısıyla hem spor hem de günlük kullanım için iyi bir tercih. Renkleri dolayısıyla geniş bir renk skalası ile kullanabilirsiniz.

‘’Pike dokusu ve su geçirmez’’ özelliği ile kış trendlerini takip eden bu ürünlere ulaşmak için zaman kaybetmeden online sitemizi ziyaret edin!

#LacosteÇantaModelleri

 

#LacosteÇanta

 

#LacosteModaKadın

 

View Comments (0)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Scroll To Top