Now Reading
Soğuklara Lacoste Montlarla Meydan Okuyun

Soğuklara Lacoste Montlarla Meydan Okuyun

Sizi bilmiyorum ama benim “Şu ana kadar gördüğüm en iyi mont“tan bahsetmek istiyorum sizlere. Hem doğa severleri sevindirecek hem de gündelik hayatınızı kolaylaştıracağını düşündüğüm yepyeni bir parça geliyor. Ürünü sizin için maddeler halinde inceledik!

1-Lacoste’un yeni kuş tüyü montlarında özellik saymakla bitmiyor. Kuş tüyü bilindiği üzere rüzgarı engelleyerek, soğuk havayı içeri almıyor ve vücut ısısı daima sabit kalıyor. Diğer yandan kapüşon özelliği isteğinize göre takıp çıkarılabiliyor.

2-Bulunduğunuz bölgeye göre dilerseniz fermuarı açıp, kolları çıkarabiliyorsunuz ve mont birden yelek oluveriyor. Dilerseniz çift taraf özelliğini kullanabiliyorsunuz. Tasarımı dahil bir den her şey değişiyor ve yepyeni bir mont giymiş oluyorsunuz.

3-Üstelik ince çantasıyla birlikte taşıması da oldukça kolay ve yer kaplamıyor.

Bir monttan daha ne istenebilir ki? Lacoste’un fonksiyonel montlarıyla hem hayatınızı kolaylaştırın hem de soğuklara meydan okuyun!

Lacoste’un kadın mont modellerini henüz incelemediyseniz hemen shop.lacoste.com.tr adresini ziyaret etmeyi sakın unutmayın!

#LacosteMont  

#LacosteBayanMont  

#LacosteMontKadın  

#LacosteMontModelleri  

View Comments (0)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Scroll To Top