Şuan Okunuyor
Tek Ürün, Binbir Çeşit: Şallar

Tek Ürün, Binbir Çeşit: Şallar

Omzumuzu örtmek için kumaş atkı olarak ortaya çıkan şal, zaman içerisinde kıyafetlerimizi kombinlerken kurtarıcı bir aksesuara dönüştü.

Günlük yaşantımızda kıyafetlerimizle kombinlediğimiz çeşitli renk ve desenlerde olan şallar kadın, erkek herkesin anahtar parçası. Öyle ki; tarzınız ne olursa olsun alacağınız bir Lacoste şalı ihtiyacınıza göre farklı şekillerde kullanabilirsiniz.

İşte kullanımınıza göre şal modelleri;

The Modern Loop ; baharda boynunuzun etrafından kolayca iki defa döndürerek bırakabilirsiniz.

The Classic Drape; boynunuzun iki tarafından sarkıtabilirsiniz.

The Bunny Ear; the modern loop’ daki gibi boynun etrafından bol bir şekilde döndürdükten sonra iki ucunu içte kalacak şekilde minik bağlayıp kısa botlarınızla ‘vahşi batı tarzında’ kullanabilirsiniz.

The Turtle Neck; boynunuza sıkıca sardığınız şalın uçlarını gözükmeyecek şekilde, içerden bağlayarak kullanabilirsiniz.

The Infinity; boynunuzun iki tarafından sarkıttığınız şalın, iki ucunu bağlayarak bol şekilde boynunuzun etrafından bir defa döndürmeniz yeterli.

The Toss; boynunuzun iki tarafından sarkıttığınız şalın bir ucunu, tek omzunuza atabilirsiniz.

The European Loop; şalınızı ikiye katlayarak boynunuzun etrafına dolayıp uçlarının, katlanan yerden geçirebilirsiniz.

The Basic Loop; boynunuzun etrafından bir kez dolayarak tek ucunu içinden geçirmelisiniz.

The Wrap; Yaz akşamlarında üşüdüğünüzde şalınızı açarak omzunuzu örtebilirsiniz.

The Mira; boynunuzun iki tarafından attığınız şalın uçlarını burgu yaparak boynunuzun etrafından döndürerek alt katın içinden geçirmelisiniz.

The Celebrity; bu stilde şalın tek tarafını boynunuzun etrafından dolayarak iki ucunu da sardığınız kısmın içinden geçirebilirsiniz.

The Waterfall; şalı tek taraftan boynunuza dolayarak en ucunu ensenizden içeri sıkıştırmalısınız.

The Boa; bu model boyundan dolanıp, iki ucunun da açıkta kalmayacak şekilde döndürülmesi ile kullanılır.

The Magic Trick; boynunuza doladığınız şalın bir parçasını doladığınız yerden hafifçe çıkararak içinden şalın diğer ucunu geçirerek kullanabilirsiniz.

The X; şalın iki ucunu önden ve arkadan çapraz yaparak

The Key Tie; şalı iki defa boyundan döndürerek tek ucu tamamen içinden geçirerek, ‘düğüm’ atılmış gibi kullanabilirsiniz.

The Braid; şalı ikiye katlayıp, uçları içinden geçirip, katladığımız kısmı döndürüp tekrar içinden geçirerek ‘örgü’ ye benzeyen şekilde de kullanabiliriz.

Ayrıca Bakınız

The Men’s Tie; kravatla aynı şekilde bağlanır. Şalın tek tarafı diğer parçanın etrafından döndürülerek içinden geçirilir.

Şallarınızı, bu sıra çok moda olan, saçınız gözükecek şekilde başınıza bağlayarak, bileğinize veya at kuyruğu yaptığınız saçınıza bağlayarak festivallerde kullanabilir, pantolonunuzdan geçirerek kemer yerine kullanabilir, rüzgarlı bir havada, omzunuza atarak; rüzgarın ve soğuğun sizi üşütmesine engel olabilir veya spontane gelişen deniz programınızda bikininizi yanınıza almayı mı unuttunuz?Aldırmayın. Şalınızı bikini gibi bağlayarak günü kurtarabilirsiniz. Her zaman çaresi vardır, eğer yanınızda harika bir Lacoste şalınız varsa!

#LacosteŞalModası

 

#LacosteKadın

 

#LacosteŞalTeknikleri

 

Yorumları görüntüle (0)

Yorum Yapın

Eposta adresiniz kimseyle paylaşılmayacaktır.