Now Reading
The Ghost Müzikali

The Ghost Müzikali

1990 yapımı Jerry Zucker filmi Ghost (Hayalet), New York’lu genç çift Sam ve Molly’nin bir gece Sam’in bıçaklanarak öldürülmesi sonucu başlayan gizemli hikayesini anlatıyor. Başrollerinde Patrick Swayze, Demi Moore ve Whoopi Goldberg’in yer aldığı Ghost vizyona girdiği sene en yüksek gişe hasılatı yapan film oldu.

En İyi Film dahil olmak üzere 5 dalda aday gösterildiği 63. Akademi Ödülleri’nde film, Whoopi Goldberg’e En İyi Yardımcı Kadın Oyuncu ödülünü kazandırırken filmin senaristi Bruce Joel Robin’e de En İyi Orijinal Senaryo ödülünü getirmiştir. BAFTA ve Altın Küre gibi ödül törenlerinden de eli boş dönmeyen film, sinema tarihinde kendisine önemli bir yer edinmeyi başardı. 2011 yılında Manchester Opera House’da prömiyerini yapan Ghost Müzikali, yönetmen koltuğunda Tony ödüllü Matthew Warchus, başrollerinde Richard Fleeshman ve Caissie Levy ile perdelerini açtı. 1990 yapımı filmin senaristi Bruce Joel Robin’in metni, Dave Stewart ve Glen Ballard’ın da müziği ve şarkı sözleriyle Ghost Müzikali, aynı yılın Temmuz ayında Londra West End’de Piccadilly Tiyatrosu’nda perdelerini açtı.

Görsel efektleriyle eleştirmenlerden övgü toplamayı başaran prodüksiyon 2012’de Broadway’de sergilendi. Unchained Melody gibi unutulmaz film müziklerini dirilttiği gibi yeni şarkılara da imza atan prodüksiyon bu unutulmaz aşk hikayesini sahneye taşıyor. 2017 yılında yeniden Bill Kenwright yapımcılığında perdelerini açan müzikal, geniş çaplı bir Birleşik Krallık turu sonrasında uluslararası turnesiyle İstanbul’a uğruyor. Bugüne kadar üç Tony ödülüne aday gösterilen ve birçok ödül sahibi olan müzikal, unutulmaz filmin romantik atmosferini muhafaza ederken şiirsel oyunculuklar ve görkemli sahne performansıyla hikayeye yeni bir soluk kazandırıyor.

Cisco 210-060 Exam Collection

Cisco 210-060 Exam Collection After a while, the mother s figure appeared CCNA Collaboration 210-060 downstairs. The job I find here will not Cisco 210-060 Exam Collection be worse than the http://www.passexamcert.com job that my father introduced. There Implementing Cisco Collaboration Devices (CICD) was a 210-060 Exam Collection lively voice outside. Cisco 210-060 Exam Collection You are not rehearsing now, are you Barney nodded and followed Jack up the stairs. Cisco 210-060 Exam Collection I think of the mysterious disappearance of Li Yuezhen and twenty seven dead infants.

Tai Gong went back inside. The white stone grandparents thanked the guest, covered the door and cleaned up. He has already seen that this family, Cisco 210-060 Exam Collection the weight of the speech is the daughter in law. I don t know if 210-060 Exam Collection it was stupid or generous. They poured a tear of sympathy. He fell asleep there. When I wake Cisco 210-060 Exam Collection him up, he wakes up and doesn t know why I want CCNA Collaboration 210-060 to wake Implementing Cisco Collaboration Devices (CICD) him up. At this time you don Cisco 210-060 Exam Collection t even dare to think 210-060 Exam Collection about the third reason.

He is a wild species Ye Green said that he closed his eyes, and the dust 210-060 Exam Collection under his brother s feet Implementing Cisco Collaboration Devices (CICD) had already drifted into the window, and the people Cisco 210-060 Exam Collection around him left himself. William Cisco 210-060 Exam Collection sat back on the bar stool. I said. http://www.testkingdump.com Women CCNA Collaboration 210-060 She was puzzled. The robes are shrouds, said the old man. I want to, Peter joined in the excitement.

View Comments (0)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Scroll To Top