Now Reading
Trend avcısı: Popüler olacak 6 stil

Trend avcısı: Popüler olacak 6 stil

Bu sezona ait bütün defileleri izledik ve sizin için özetledik. Eğer trendi olduğunuzu düşünüyorsanız çok geçmeden aşağıdaki ürünlerden mutlaka edinin.

1-Kadife

Kış mevsiminin gelmesiyle pamuklu yumuşak yapısı sayesinde aynı zamanda sıcak tutacak bir dokuma türü çıkıyor karşımıza. Moda tekrirden ibarettir diye boşuna demiyorlar. Özellikle alt gruplarda kullanacağınız kadife modası geri geldi.

2-Mor renk

Sezonun çarpıcı rengi, Mor. Hemen hemen bütün defilelerde ya baştan aşağı ya da blok renk halinde kullanılmış mor rengine denk geldik. Bu kış mor rengi ile ısınacağız şimdiden belli oldu.


Göz At


Göz At


Göz At

3-Tenis kıyafetleri

Ünlü moda markaları spor kıyafetleri sokağa taşıdılar. Önceden kortlardan dışarı çıkması pek mümkün gibi gözükmeyen ürünler bugün sokakta dolaşıyor. Bunların başında pile etekler ve tenis elbiseleri geliyor.


Göz At


Göz At


Göz At

4-Süveterler

Tenis modasının bir uzantısı olarak V yaka süveterler ve hırkalar çok popüler


Göz At


Göz At


Göz At

5-Desenli pantolonlar

Ağırlıklı olarak barok ve geometrik desenleri barındıran tona ton pantolonlar son zamanların en beğenilenleri arasına girmeyi başardı.

6-Şişme montlar

İlk kez geçen sene Rihanna’nın giydiği abartılı şişme montlardan sonra moda markaları durmadı, koleksiyonlarına şişme – oversize montları da eklediler.

#StilRehberi

 

#TrendHunter

 

View Comments (0)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Scroll To Top