Now Reading
Triko Elbiseler

Triko Elbiseler

Soğuk havalarda elbise giymekte zorlanıyor musunuz? İşte hem içinizi ısıtacak hem de şık görünümü bir an bile kaybetmeyeceğiniz triko elbiseler…

İlk olarak tuniklerle gözümüzü alıştıran trikolar, bu kez elbise olarak karşımıza çıkıyor. İçeriklerinin %100 yün olması sebebiyle sizi kış aylarında da üşütmeyecek bu elbiseler son dönemde botlarla, spor ve klasik ayakkabılarla kullanılabildikleri için inanılmaz rağbet görüyor.

Lacoste ’un bu sezonki elbiseleri klasik görüntünün dışına çıkıyor. Hem cinslerinden farklı, retro ve romantik hava taşıyan casual elbise modellerinde aynı zamanda optik illüzyon da bulunuyor.
Bu ürünleri seçerken, vücut tipinize göre seçmeniz çok önemli. Olduğunuzdan zayıf ya da kilolu gözükmek mümkün. O halde nelere dikkat etmeliyiz gelin inceleyelim.

1-Düz renk triko elbiseler

Eğer tercihlerinizi düz renk triko elbiselerden yana kullanırsanız, olduğunuzdan ince gözükebilirsiniz. Özellikle siyah rengi ile. Fakat renk seçimini yaparken ten renginizi göz önünde bulundurmayı unutmayın. Örneğin açık tenliyseniz mavi, buğday veya esmer tenliyseniz bordo iyi tercih olacaktır.

View Comments (0)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Scroll To Top