Now Reading
Yay Burcu Kadınına Alternatif Kombin Önerileri

Yay Burcu Kadınına Alternatif Kombin Önerileri

12 Burcun geldik 9.su Yay Burcuna. Yay burçlarına sakın ha sakın müdahale etmeye kalkmayın. Yay’dır bu kaçar gider, özgürlük kavramını bize öğreten burçtur.

Yay’lar eğlenceli kişilikleri, özgür ruhları, cesaretleri ve dışa dönük yapılarıyla bilinirler. Kendilerini geliştirmeyi, okumayı çok severler. Dış görünüşleri çoğu zaman olgundur.

Yay burçlarının yönetici gezegeni olan Jüpiter, onlara bolluk ve bereketini getirir, yalnız aynı zamanda iştaha da sebep olabilir. Çok yememesine rağmen Yay burçlarında kilo problemi en çok karşılaşılan durumlardan biridir. İstisnalar tabi ki olacaktır.Bu durumda insanların yükselenleri de oldukça etkilidir.Bazen kilo olmasa bile boy, pos endam olarak bu burca geri dönmüş olabilir.

Peki Yay burcu kadını giyinirken nelere dikkat etmelidir?

Yay burcunun en çok problem yaşayacağı yer muhtemelen alt grubu olacaktır. Dolayısıyla burada vücuda yapışan, skinny ürünler tercih etmek yerine geniş kesimli ürünler tercih etmeliler.A kesim etekler, straight fit pantolonlar, palazzolar tercih edilebilecek en iyi parçalardan. Tüm bunların dışında göz yanılgısı oluşturmak için üst grupta olabildiğince bol (oversize), alt grupta da dar giyebilirsiniz. Bu algıyı tamamen üst gruba kaydıracak olup, sizi olduğunuzdan ince de gösterecektir.

Lacoste’un dolabından sizin için seçtiğimiz ürünlere göz atın.Daha fazla ürün incelemek ve sürpriz fırsatlardan faydalanmak için shop.lacoste.com.tr adresini ziyaret etmeyi unutmayın!

Yepyeni bir stil oluşturmak için stil danışmanlarımıza yazın, ücretsiz online stil danışmanlığı hizmetimizden faydalanın!

Bir adet boy fotoğrafınızı stildanismani@erenperakende.com adresine gönderin!

#LacosteKadın  

#LacosteKadınİndirim  

#LacosteSaat  
#LacosteKadınMont  
#LacosteKadınTriko  

View Comments (0)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Scroll To Top