Now Reading
Yeni Koleksiyon Heyecanı Lacoste’ta!

Yeni Koleksiyon Heyecanı Lacoste’ta!

İndirimleri sevdiğinizi biliyoruz ama şimdi yeni sezon zamanı. Şubat ayının ikinci haftası açılan Lacoste’un ilkbahar- yaz koleksiyonunun ilki olan Modern Heritage koleksiyonunu, detaylarını sizin için inceledik.

Yeni ve Dinamik

İlk olarak dikkatimizi çeken detaylar arasında koleksiyon boyunca kullanılan kumaşların hafifliği ve akışkanlığı var. Yokmuş hissi yaratacak krepe bluzlar, canvas palazzo pantolonlar özellikle kadın koleksiyonunun en dikkat çeken parçaları arasında yer alıyor. Kadında bu sezon daha feminen çizgilere rastlıyor olacağız.

Doğal Şıklık

Erkek koleksiyonuna gelindiğindeyse daha güçlü çizgiler ve blok renklerden oluşan bir koleksiyon bizi karşılıyor. Pilot ceketler, canvas mevsimlik montlar, çizgili tenis poloları erkek koleksiyonunun temel parçalarını oluşturuyor.

Spor Sever Bir Marka

Lacoste’un bu sezonki spor koleksiyonuna baktığımızda, günlük kullanımda uyarlanabilen, modern ve çağdaş çizgilerden bir araya gelen bir tasarım bizi karşılıyor. Sweatshirtler ve eşofman altları büyük uyum içerisinde. Stylingleri sırasında içlerine giydirilen gömlek onu sokağa taşınabilir spor haline getirmeyi başarmış.

Özellikle bel çantaları ve sırt çantalarıyla bezeli koleksiyon rahat ve günlük kullanışın yanı sıra size şık ve zarif bir görüntü de katıyor olacak.

Ağırlıklı olarak canlı renklerle birlikte, turuncu, yeşil ve tonları, lacivert ve bordo bu sezonun renkleri olacak.

Modern Heritage koleksiyonunun parçaları online mağazada yerini almaya başladı.

Daha fazla ürün incelemek ve sürpriz fırsatlardan faydalanmak için hemen shop.lacoste.com.tr adresini ziyaret etmeyi sakın unutmayın!

#LacosteYeniSezonErkek  

#LacosteYeniSezonKadın  

Up To Date Cisco 400-101 Brain Dumps

I CCIE Routing and Switching Written v5.0 know that this lawn is 14 meters wide and 31 meters long and 15 centimeters long. What else is Cisco 400-101 Brain Dumps worthy of your nostalgia in this world Hey, Mom, my brother Cisco 400-101 Brain Dumps will take care of you Grandpa, you said in your monograph, time will turn Cisco 400-101 Brain Dumps some of the things CCIE 400-101 that were 400-101 Brain Dumps originally understood into a mystery.

The director s face is very ugly, he said, I hope that you can obey 400-101 Brain Dumps the hospital s arrangements, this A serious consequence you can t afford I shook my head calmly, but I 400-101 Brain Dumps am willing to bear this mistake. At noon, he eats at the company. At that time, he belonged to me alone. 4. What Cisco 400-101 Brain Dumps is your spouse doing in housework I am better than most people, I Cisco 400-101 Brain Dumps am very satisfied. Do you want to wait 15 minutes Alice, when do you want to make a toast Is it before eating or after eating Cisco 400-101 Brain Dumps She won t CCIE Routing and Switching Written v5.0 make a toast. He rarely goes to restaurants, and it is a natural thing Cisco 400-101 Brain Dumps CCIE 400-101 to buy four dishes at once.

What http://www.testkingdump.com kind of small Cisco 400-101 Brain Dumps troubles will 400-101 Brain Dumps you meet Dazhi asked. Cisco 400-101 Brain Dumps CCIE 400-101 Zhou Zhou Zhengzheng s grandson And also married Cisco 400-101 Brain Dumps a US wife. Like a child, he deliberately walked Cisco 400-101 Brain Dumps on the Chinese side CCIE Routing and Switching Written v5.0 of the street outside the center line.

View Comments (0)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Scroll To Top