Şuan Okunuyor
Zamansız Aksesuar: Lacoste Saatler

Zamansız Aksesuar: Lacoste Saatler

17. yy ‘da kuyumcular tarafından ‘bileğe takılabilecek’ bir aksesuar olarak tasarlanan saatin günümüzde yeri fazlasıyla önemli. Bir aksesuar olmasının yanı sıra bize zamanın akış hızını göstermekte.

Süsten çok , zaman ölçme aygıtı görevini üstlenen saatler, özellikle denizde geçen zamanın farkındalığı açısından Alman subaylara çok faydalı oldu.

19. yy’da Paris’li kadınların kol saati takması ile artık yeni bir aksesuar ortaya çıkmıştı ve öyle moda olmuştu ki; erkeklerin kol saati takması, kadınsı bir davranış olarak değerlendiriliyordu.

Zaman içerisinde çelikten yapılan mekanizmalar, pirince dönmeye başladı ve şekilsel yenilikler ile saat bir arzu nesnesi haline gelerek bugünkü popüleritesini yakaladı.

Lacoste; elegant tarzı ve çeşitli modelleri ile hem kadın, hem erkeğin zevkle kullanabileceği saatler üretiyor.

İlkbahar&Yaz sezonunun en popüler erkek saatleri arasında bu yıl çelik kayışlar var. Takımlarınızı tamamlayacak olan çelik saatinizden gözünüzü alamayacağınız için, toplantı zamanını asla kaçırmayacaksınız.

Kadınlarda ise, çoğunlukla plastik ve renkli kayışlar moda. Spor fakat aynı zamanda şık tarzı sevenler için özellikle önereceğimiz saatleri klasik bir elbise ile de kullanabilir ve farklı stilinizi yansıtabilirsiniz.

Geçmişten günümüze, tarihine saygıyla sarılan Lacoste, şık ve kaliteli kol saati modelleri ile shop.lacoste.com.tr‘de sizlerle.
Ayrıca Bakınız

#LacosteErkekSaat  

#LacosteKadınSaat  

Yorumları görüntüle (0)

Yorum Yapın

Eposta adresiniz kimseyle paylaşılmayacaktır.